Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Moneybookers (Skrill) Masterca...

Moneybookers (Skrill) Mastercard Prepaid-nél ha nem adok meg sem bankszámlát, sem bankkártyát a profilomhoz az baj? Úgy tervezem, hogy netbankos átutalással fogom tölteni, így szerintem nincs szükségem, hogy ezeket társítsam. Vagy igen?

Figyelt kérdés
Segítsetek ebben, hogy miért jó ha adok bankkártyát, vagy bankszámlát a profilomhoz?
2012. szept. 1. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha netbankos átutalással akarod tölteni, akkor azt bankszámlát hozzá kell adni. Ha kártyával akarod tölteni, akkor pedig a kártyát kell hozzáadni. Valamelyiket hozzá kell adni, mert különben nem tudod tölteni.
2012. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem elég a limit, akkor nem árt
2012. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekem elég a limit és nem értem hogy miért kell a bankszámla,mert most sincs hozzárendelve, de fel tudnám tölteni, legalábbis felajánlja az opciót, megadja a számokat...
2012. szept. 9. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
De amúgy attól még hogy netbankos az valamilyen számláról megy. És ha feltöltöd akkor társítod is, annyi hogy a közleménybe kell a userid-d (asszem).
2012. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!