Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a munka a Mc Donald's-b...

Milyen a munka a Mc Donald's-ban mostanság? Mennyit fizetnek?

Figyelt kérdés

1 évre keresek munkát, ami mellett készülhetek vizsgákra, felvételikre.

Mennyit kell dolgozni? Mik a tapasztalataitok?

23/L


2009. júl. 27. 16:17
 1/1 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy diákként mennél-e vagy főállásúként. Én diákként voltam, úgy magad döntöd el mikor mész, te írhatod a beosztásod, persze nem mindig raknak be arra a napra amelyikre szeretnél menni, viszont, ha v.melyik nap nem akarsz, akkor oda nem raknak. Elvileg heti 20 órát le kell dolgozni. Én úgy mentem, hogy ledolgozom a 20 órámat és kész, de megszerettem, és heti 4 napot mentem általában, így elég jól is kerestem egy diákmunkához képest. Étteremtől/dolgozóktól/vezetőktől függ, hogy hogyan bánnak majd veled, ha egy jó éttermet fogsz ki, akkor nem lesz semmi baj. Mindig csináld meg amit mondanak, és kész :)
2010. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!