Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teszveszes Anyukák, ilyenkor...

Teszveszes Anyukák, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Meghirdettem egy terméket 1 Ft-ról, de írtam egy fix árat is. Most kérdezte valaki, hogy mit tegyen, mert leütné, csakhogy a meghirdetett termékek között ott van, hogy fix áras, de a terméklapon már csak licitálni tud, nincs fix ár. Ha licitáltak már rá, le tudom zárni előbb? Vagy most mit tudok tenni? Meg kell várni a legvégét? De így nem etikus, mert tényleg látni, hogy fix ár is van, de szegény vevők nem tudják megvenni fix árom, mert nem engedi. Vagy ez csak egy átmeneti zavar a teszveszen?
2012. aug. 22. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Átmeneti zavar lehet, fix áron akkor is vihető, ha van már rajta licit.
2012. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A jelenlegi licit közelíti a fix árat? Mert ha a következő licitlépcsővel magasabb ár érhető el mint a fix ár, akkor eltűnik a fix, és csak licitálni lehet. Lehet hogy nem pontosan írtam le, de valami ilyesmi. Jártam már így. Meg úgyis hogy beírtam majdnem annyit mint a fix ár, és akkor enyém lett fix áron. Attól függ hogy mennyi a licitlépcső, vagy valami ilyesmi.
2012. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van,ahogy a 2. válaszoló írta.Ha pl. 2000 ft a fix ár,a licitlépcső 300 ft,és most pl. 1900 ft-on áll,akkor nem enged fix árat leütni.Egyet tudsz tenni:előbbre hozni a zárás időpontját.
2012. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!