Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akinek megadtam a felhasználó nevem,és jelszavamat egy oldalra,fizetős oldal,bankkártya adatok is szükségesek,(csak regisztrálást kellett fizetni)erre ő ráment valami fizetős izéra és leszedet 7000 FT-ot a bankkártyámról,erre rájöttem,és nem akarja kifizetni,mert azt mondja véletlen volt..Mit csinálhatok?Megbírságolhatom vagy ilyesmi?Vagy csak pénzbírságot kap,ha bejelenteném?
2012. aug. 22. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit csinálni, te voltál az idióta, hogy megadtad neki a belépéshez szükséges adatokat.

Még a legjobb barátnak SEM adunk ki semmi ilyesmi privát infót, mikor tanuljátok már meg?

2012. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és,nem tudja a bankkártya adataimat,csupán azért szedte le a pénzt,mert már kitöltöttem regisztráláskor és megjegyezte,az adatokat.Tehát csak rá ment a "fizetésre"és ennyi volt,leszedte a 7000 ft-ot.Tehát nem tud semmilyen adatot,a rendszer tudta mivel regisztrációkor kérte.
2012. aug. 22. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy jó tanulópénz volt a részedről.

Az igazság az,hogy (nem akarlak megsérteni) de meg is érdemled hogy így jártál.

Aranyszabály hogy

- SOHA NEM ADJUK KI AZ ADATAINKAT MÁSNAK. Sem a jelszót sem a bankszámlával kapcsolatos dolgokat

- SOHA NEM MENTÜNK EL HIVATALOS DOLGOKAT A GÉPEN. Sem a banki adatokat, sem a kódokat..


Panaszkodni panaszkodhatsz,de semmit nem érsz el vele. Még a bíróságig sem jutsz el,mert rögtön az orrod alá nyomnák a szöveget ami felhívja mindenki figyelmét,hogy "adatokat tartsd titokban"

2012. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom nagy hiba volt,jogos,de én csak felhasználót adtam és jelszót.Bankkártya adataim alapból kérte regisztrációkor,mivel fizetős oldal.Tehát így se tudok semmit tenni?Köszönöm az eddigi válaszokat,már megváltoztattam a jelszót,tanultam a hibámból.
2012. aug. 22. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, mégis mit szeretnél? Ha el is jutna valameddig az ügy, amit kétlek, akkor is hogy bizonyítod, hogy nem te léptél be más gépéről? Ez veszett fejsze, ezt a pénzt nem látod viszont, hacsak az ismerősödben nincs annyi, hogy visszaadja.
2012. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha van "bizonyítékom" mivel az oldal megjegyzi az IP címét,amikor belép,és fb-n megvan amikor leírtam neki a felhasználónevem és jelszót,azzal megyek valamire?
2012. aug. 22. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni.

Hiába mennél bárhová,hogy más IP címről lett levéve a pénz. Hogy bizonyítod,hogy nem te voltál??

De ha tudnád is bizonyítani,akkor hogy magyarázod meg akárkinek,hogy volt annyi eszed,hogy elküld, elmond a jelszavadat?? Ez akárhogy is olvasom a te butaságod volt.

Annyit tehetsz,hogy megkéred az ismerősödet,hogy fizesse ki neked,ha már így jártatok..

Bár én azt sem értem,hogy minek adtál meg ilyen infókat egy fizetős oldalnak???????

2012. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!