Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teszveszes/Vaterás Anyukák,...

Teszveszes/Vaterás Anyukák, mibe csomagoljam?

Figyelt kérdés
Egy FP Mászó Micimackót szeretnék becsomagolni, de nincs meg a doboza, maga van csak a maci. Doboz kivételével mibe csomagolhatnám?
2012. aug. 20. 21:15
 1/3 anonim válasza:
ha semmilyen dobozod nincs akkor tekerd egy rossz törölközöbe és barna papirba ragszd le, de ha nagy és csak csomagként megy el akkor muszály dobozba tenni mindegy milyenbe csakne legyne 70 cm-nél nagyobb
2012. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem nagyobb, mint 70 cm és nem több, mint 2 kg. Én is ilyesmire gondoltam, hogy egy-két szemeteszsák, aztán a barna csomagoló. De az nem lesz gond, hogy ez elég amorf levél lesz?

2012. aug. 20. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Levélként feladhatod dobozban is,és nagyobb esély van rá,hogy így épségben megérkezzen.De szerintem,ha felhívod a postát ott is segítenek neked.
2012. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!