Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy olyan problémám hogy...

Zsuzsicska kérdése:

Van egy olyan problémám hogy a paypal (internetes bank) számlámról már levettem 47ezer forintot és a paypal kéri az adózási számom, de mivel még tanulok és soha nem dolgoztam így nem adóztam még semmi után szóval ez után sem!?

Figyelt kérdés
Milyen bajom lehet belőle ha nem küldöm el vagy mi lesz belőle ha elküldöm? Remélem valaki jártas ebben!? 19/L

2012. aug. 15. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
elírtam 470ezer ft vettem le!
2012. aug. 15. 17:29
 2/7 anonim ***** válasza:
adószáma mindeniknek van
2012. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valamilyen módon ennyi pénzt szereztél akkor adóznod kell utána. Igen ebből baj lehet, ha nem teszed.

[link]

2012. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
huha! akkor szerinted küldjem el ? és vajon mi bajom lehet belőle, hogy nem adóztam?
2012. aug. 15. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten kérték, hogy add meg az adószámod?
2012. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már megoldottam a problémát :) minden rendben van :)
2012. aug. 16. 21:53
 7/7 xy333 ***** válasza:

Örülök, hogy megoldódott, de ezt még had tegyem hozzá:

Az, hogy adószáma mindenkinek van, butaság! Az az adóazonosító jel amire te gondolsz, de még az sincs mindenkinek, első alkalommal igényelni kell.

2012. nov. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!