Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teszveszen hogy kell megemelni...

Teszveszen hogy kell megemelni a max licit összegét?

Figyelt kérdés

Szóval van egy termék amire licitáltam. Beállítottam a max licitemet és mivel volt korábbi licitáló el is érte ezt a maxot amikor lelicitáltam a terméket. 1 nap múlva jár le a cucc, de nem leszek gépközelben, így szeretnék emelni a max licitemen. Arra lennék kíváncsi, ha most beállítok egy emelést, akkor vajon magamra licitálok? Emelkedni fog a termék összege vagy csak a max licitem változik meg.

Remélem nem voltam túl kusza és valaki tud segíteni.

Köszönöm!


2012. júl. 24. 08:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Jézusom, nem ebben a kategóriában akartam indítani...azt sem tudom hogyan kavarodott ide a kérdésem. Nem is nézegettem erre felé. Bocsánat!
2012. júl. 24. 09:10
 2/4 anonim ***** válasza:

A termek oldalan beutod a kis rubrikaba az ui max licitedet.


A termek ara- licit- csak akkor fog emelkedni ha nem te vagy a nyertes.


Pl a te max licited 2200 ft

A licitlepcso 200

Most 1400-on all es a toed


Jon laci is ranyom hogy 1600

Akkor mivel a te max licited magasabb ugrik automatikusan 1800-ra a neveddel.


Viszont ha laci bepipul es nagyon szeretne a cuccost akkor lehet ratesz meg.

Akkor o 2000-ret rak


A gep neked licital automatikusan 2200-t


Viszont ha laci nagyon elszant es ratesz meg akkor ove lesz a legjobb licit 2400-ert ha mas nem licital ra.


Ez a max licit olyan mint egy gep.

Mindig a neked legjobbon tartja- minimumon.

De ha jon mas akkor ralicital automatokusan amig te azt mondtad neki jo van fiam eddig mehet a licit ennyiert meg megveszem.


Kar hogy sokan nem tudjak hasznalani.

2012. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú köszi, hogy válaszoltál :) Az oké, hogy licitál helyettem, szoktam is használni és szeretem is nagyon. Most viszont egy termékre beállítottam 1600Ft-os max licitet, amin jelenleg áll a termék (én vagyok a nyertes) Viszont van még hátra idő és amikor lejár nem leszek itt. Közben rájöttem, hogy 2000Ft-is kiadnék érte (többet nem) így megemelném ennyire a max licitemet, de most akkor magamra fogok licitálni és emelkedni fog a termék ára? Mert azt viszont nem akarom...de elbukni se szeretném a terméket 2000Ft alatt. Ilyenkor mit tudok tenni?
2012. júl. 24. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem fogsz magadra licitálni, legalábbis anno én nem licitáltam magamra :)


egy esetben tűnik úgy hogy magadra licitálsz az le is van írva súgóban, de nem emlékszem már rá.

2012. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!