Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A vaterán, teszveszen és...

A vaterán, teszveszen és hasonló licit oldalakon szereplo árut hol szerzi be a kínáló? Itt most nem használt árura gondolok, hanem pl. vadonatúj ruházatra, parfumre, stb.

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 18:31
 1/7 anonim válasza:
Leggyakrabban ebay-ről jóval olcsóbban.
2011. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ebay-ról beszerzi és a vaterán jó pénzért eladja??
2011. márc. 10. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy az dealextreme.com és hasonló oldalakról rendelnek. Az összes gagyi kínai műszaki cikknél azért van ott, 3-4 hét a szállítás. Leütöd, kifizeted, ő megrendeli jóval olcsóbban és szállítja neked. Nincs kockázat.

Vannak akinek saját boltjuk van, nagykerből vásárolnak, csak itt is árulnak mert ez is egy lehetőség..

2011. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan oldalak, ahol lehet hamisítvány termékeket venni, de ott a 8. kerületi piac, hamis LV táskákból akad bőven, kimegy megveszi 5 ezerért és eladja 20 ért! A Vámosok meg miért nem figyelik ezt? Pl. legutóbb egy RL kabátot árult egy majom 50 ezerért, aminek köze nincs az eredetihez. Azért van hivatalos webshopja a cégnek, érdemes körülnézni ott. Vaterán rendesen mennek a lehúzások ilyen termékekkel.
2011. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én például a saját cuccaimat árulom. Mármint nemcsak használt dolgok vannak közte, hanem vadi új, sosem használt parfüm, tusfürdő, könyvek stb.


Van úgy, hogy az ember ajándékba kap ezt-azt, ami nem éppen az ő világa, s továbbadja.


Persze olyanok is vannak, akik kereskedőként töltik fel termékeiket.

Szerintem csak azért megvenni valamit, hogy aztán eladjam kicsivel többért ,nem éri meg.

2011. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én eladnám a pasimat, lenne rá kereslet? Használt, kicsit régi, de mukodoképes állapotban van. És nem az e-bayrol szereztem, ja és nemis kínai. :-))
2011. márc. 12. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet van aki lecsapna rá! :) Meguntad?

Én pasi vagyok, szóval nekem nem kell ;)

2011. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!