Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nektek mennyire vált be az...

Nektek mennyire vált be az "apród.hu"?

Figyelt kérdés
Nagyon hirdették,tetszik,hogy nem kell regisztrálni.Ma három olyan dolgot is feltettem,amiktől nagyon meg szeretnék válni.Ti adtatok már el valamit ott?
2012. júl. 18. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egyenlőre semennyire nem jött be.
2012. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hello, hát én pár hete vagyok fent, egy pár cuccot adtam el, de azt is inkább a jofogas.hu-n, de nekem az aprod is tetszik, főképp most hogy van olyan, hogy újrahírdetés funkció (ingyenes egy ideig gondolom):D Attól függ mit adsz el
2012. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*hirdetés
2012. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 19. 10:21
 5/6 anonim válasza:

Szia,


Én elég sokmindent eladtam már az apród-on, a jófogáson még semmit. Nem tudom az előző hozzászóló honnan veszi hogy többen vannak a jófogáson, de ez nem igaz, pont fordítva van. Ezt a statisztikák is bizonyítják:)

2012. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már eladtam ott egy pár dolgot, az a jó benne, hogy városonként rendezve van szóval úgy is eladhatsz ott, hogy nem veszed igénybe a posta szolgáltatásait.
2012. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!