Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fiat Tipo autómat alkatrészenk...

Fiat Tipo autómat alkatrészenként szeretném eladni. Vatera, Topapró, Apród oldalon kívül hol hirdethetem meg?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a hirdetési oldalakat.Vatera lehúzos,a másik kettő elmegy,de jó lenne tudni más sikeres oldalt is.Ne trokoljatok le ismeretlenségemért :D
2012. jún. 13. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hiába teszed fel 10 ingyenes oldalra, ha a kutya nem olvassa azokat.

A Vatera ugyan fizetős de sokan látogatják, én még mindent eladtam, amit akartam.

2012. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Vateráhóz bankszámla szám is kell.Nekem nincs és ameddig el tudom kerülni,el is kerülöm.A kormány a magánnyugdíj pénztár pénzét elvette,nem várom meg amíg a magán megtakarításhoz is hozzá nyúlnak.Köszi a választ,de sajna nem volt hasznos számomra.
2012. jún. 13. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tartozik ugyan szorosan a témához, de azt nem elvette, hanem visszavette a spekulánsoktól, nagyon helyesen.

Akkor csináld belátásod szerint, menni fog ez neked, nem traktállak haszontalan válaszokkal.

Azt biztosan tudod, hogy előtte ajánlatos a forgalomból véglegesen kivonatni, ha nem akarod a gépjárműadót életed végéig fizetni.

2012. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már ki van vonva a forgalomból.

Spekulatív itt már minden.A bankároktól vissza vették a pénzt.Rendben.Kis esélyes lett volna nyugdíjat tőlük kapni.Mindig is voltak gondok.De mi a garancia arra,hogy állam bácsi nem szünteti meg a nyugdíjat?Vagy ha meg is hagyja,olyan magasra emeli a kórhatárt,hogy az már művészet lesz megérni,vagy olyan keveset ad ami a hideg vízre is kevés lesz.Én nem voltam magánnyugdíj pénztár tag.Tehát tőlem nem nyúltak le pénzt,de sokaktól igen.

2012. jún. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!