Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zeekrewards-pénz kiszedés?

Zeekrewards-pénz kiszedés?

Figyelt kérdés

Amit kerestem a zeekrewards-on azt magyarországon is kitudod venni úgy,hogy a 100%-ot megkapom,szóval hogy nem vesz le az

állam pénzt? Elvileg ki kell menni Grazba,hogy kiszedd a 100%-ot. Csak olyan írjon aki már vett le pénzt a zeekrewards-tól!!


2012. júl. 16. 20:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom milyenek az ilyen cége. Nem én voltam benne hanem a nagymamám sajnos és még a mai napig csinálja és mindig át verik, be csapják, le húzzák. Úgy hogy nem csak úgy írtam azt hogy hazugság ez a cég. Ha nem ez így is van. Olvastam róla és utána is jártam ennek a cégnek. Csak sajnos sok balfék nem látja a fától az erdőt mert bele vannak bolondulva az emberek. Úgy is be fuccsol egyszer ez a cég. A nagymamám is egy hülye inkább ebbe a szarságba fekteti és el veszíti a több tízezer forintokat mint az hogy meg kérdezze kell e valami a dédunokájának vagy valamelyik családtagjának.
2012. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Faferi ***** válasza:
szóval innen fúj a szél !!! szerintem jobban jár ha ebbe fekteti a pénzt mint odaadja másnak piára,cigarettára,drogra.
2012. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat de mi nem vagyunk se drogosok sem alkoholisták és nem cigizünk És nem vagyunk cigányok. Hogy beszélsz te.
2012. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jó hát te tudod! Nekem ismerőseim vannak akik már vettek le pénzt meg egy csomóan írják ezen a honlapon is,hogy félig ebből él és nagyon jó!! Vagy ez mind hazugság lenne???
2012. aug. 4. 17:45
 15/17 kapo1588 ***** válasza:
te vettél már ki belőle pénzt?
2012. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
közel egy év kellene ahhoz, hogy a pénzedhez juss, ha nem hülyítesz be senkit.
2012. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Éppen a mai napon van pénzkivétel,csak éppen az a baj,hogy azok az emberek szedik ki akik ezt az egészet kitalálták,mivel nagyon úgy fest a helyzet,hogy bedőlt az egész rendszer.Sajna én is benn voltam úgyhogy szomorú vagyok.Most rájöttem arra,hogy ilyenből csak úgy lesz pénzed ha te találod ki,mert mindig lesznek balekok,olyanok mint én és még sokan mások akikből meg lehet gazdagodni,pár hónap alatt.
2012. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!