Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zeekrewards-pénz kiszedés?

Zeekrewards-pénz kiszedés?

Figyelt kérdés

Amit kerestem a zeekrewards-on azt magyarországon is kitudod venni úgy,hogy a 100%-ot megkapom,szóval hogy nem vesz le az

állam pénzt? Elvileg ki kell menni Grazba,hogy kiszedd a 100%-ot. Csak olyan írjon aki már vett le pénzt a zeekrewards-tól!!


2012. júl. 16. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent nálad hogy az állam vesz le pénzt, de adózni azt kell a zsé után ha erre gondoltál.
2012. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam,hogy adómentesen kivehetem-e de ezek szerint nem.
2012. júl. 17. 15:42
 3/17 Faferi ***** válasza:
Adózás szempontjából külföldön szerzett jövedelemnek minősül de kérdezem én muszáj mindenkinek mindent tudni?
2012. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
...a magyar embernek sok minden tudja szúrni a szemét:)
2012. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Sajnos az adót nem lehet megúszni, ugyanis a pénz mindenképp egy magyar bankon megy át, s így az APEH is tudni fog róla.

"külföldről származó jövedelmet 16%-os adó terheli"

2012. júl. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem egy Zeekrewards-os oldalt és ők azt mondták,hogy idén még levehető kint adómentesen! Köszönöm a válaszokat! :) Amúgy azért érdekelt mert nem mindegy,hogy ki kell mennem-e Grazba vagy itthon is kitudom-e venni adómentesen!
2012. júl. 20. 23:37
 7/17 anonim válasza:
kimész ukrajnába és leveszed egy ATM-ből és hazajössz vele... igy adomentes...viszont én leadozom mivel házat fogok venni belőle és ha az Apeh megkérdezné hogy honnan van akkor gondba lennék :D
2012. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja mondjuk én ausztriába vagy horvátba fogok kimenni,köszi a választ!! :)
2012. júl. 22. 22:27
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez a cég egy nagy hazugság!!
2012. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Aha te biztos tudod ;))) Regisztrálva vagy??? vettél már ki pénzt??? Vagy csak simán megmondtad a véleményed???
2012. aug. 3. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!