Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha klikkelgetős oldalakból...

Ha klikkelgetős oldalakból összeszedtem 120 dollárt és azt kikérem paypal számlámra azt elkölthetem egyből egy itthoni webshopban?

Figyelt kérdés
a kérdés lényege az, hogy kell e hozzárendelni számlát/kártyát vagy akármit mert nincs semmi csak maga a paypal acc, de ha így egyből el tudom költeni akkor nem is szeretnék hozzárendelni semmit sem. csak kikérem a pénzt elköltöm és ennyi.
2012. júl. 2. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a webshopban lehet PayPal-lal fizetni, akkor lehet. De tapasztalatból mondom, hogy ne csodálkozz, ha a szépen hangzó 120 dolcsiból nem fogsz egyet sem megkapni.
2012. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én megkaptam...viszont azt megtudod mondani hogy hogyan kell átváltani forintba? vagy azt majd mikor küldöm a pénzt az üzletnek megoldja magának a paypal és egyből forintban küldi?
2012. júl. 3. 02:10
 3/4 anonim válasza:
A paypal automatikus átváltja,neked a váltással nem kell foglalkoznod.Viszont jó türelmes lehetté ha sikerült 120 dolcsit ilyen vacakból összeszedni.
2012. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát, akinek kell valami, és nem akar mástól kunyerálni, az összszedi a pénzt :)
2012. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!