Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az olaj ára emelkedik hétvégén...

Az olaj ára emelkedik hétvégén, ha az emberek kevesebbet használják az autójukat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Na a lényeg, hogy akkor ti szerintetek a tőzsdén az olaj ára csökkenéssel fog kezdeni?"


Körbeértünk, ugyanis: "Nincs összefüggés."

2012. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Van összefüggés, mivel az olajból lesz a bezin, igaz hogy a müanyag is de az most nem ide tartozik...


Az olaj ára függ a bezin árától és a bezin árra és fogyasztása függ majd hogy mennyi lesz az olaj árra, van egy körforgás igen, az egymás közötti összefüggésekből, tehát milyen ár lesz? Szerintem emelkedni fog!

2012. júl. 1. 21:49
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, vásárolj! :)
2012. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tegyük fel el akarnád adni a lakásodat 10 millióért. Meghirdeted, jönnek a jelentkezők megnézni.


Egy idő után rájössz, hogy a jelentkezők többsége szombaton nézi meg a lakást (mert hétköznap dolgoznak, hétvégén meg van idejük megnézni), akkor ezentúl űgy hirdeted, hogy "hétvégén 11 millió, hét közben csak 9!"? Ugye nem.



Ha már mindenáron árképzésen törnék a kutak a fejüket, akkor inkább olcsóbb lenne a benzin akkor amikor kevesebben vesznek, hogy így sarkallják vásárlásra az ember.

2012. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én feladtam
2012. júl. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!