Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utánvételes csomagot hogy...

Utánvételes csomagot hogy tudok visszaküldeni?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem az autómba egy ABS jeladót és a postán nem egészen az jött mait rendeltem. hogy tudom a csomagot visszaküldeni, hogy a pénzemet visszakapjam? Köszönöm előre :)

2012. jún. 27. 17:04
 1/7 A kérdező kommentje:
visszavásárlási garancia van rá, igazából ilyesmi érdekelne hogy hogy kell becsomagolni, mit kell a csomagra írni..
2012. jún. 27. 18:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Az oda.vissza postaköltséget neked kell fizetni.
2012. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az oké... a kérés, hogy csak simán címezzem meg visszafele? vagy valami kérést is írni kell? vagy hogy működik ez?
2012. jún. 27. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

oh basszus... akkor ezek szerint nem szívatásból csinálják az emberek hogy se szó se beszéd visszaküldenek dolgokat, csak nem tudják hogy ezt hogy kéne...


ILLIK előtte írni az eladónak, hogy bocsánat de te nem ezt rendelted, ha elnézted és nem a kocsidba valót rendeltél akkor ne kend az eladóra- mert rosszul fogja magát kivenni, és mérges lesz rád- hanem kerek perec írd meg neki hogy bocsi elnézted, elnézést, de szeretnéd ezt visszaküldeni és helyette ezt meg azt rendelni.


postaköltséget nem kapod vissza - posta+ajánlott+utánvét+utánvét összegétől függő díj- ki lehet számolni a postai díjtáblázat alapján


aztán amikor az eladó visszaírt hogy hogyan reagál rá.

- és azt mondja okés akkor visszaküldöd szépen

ha nincs számlád akkor ő max. rózsaszín csekken tudja neked visszaküldeni a pénzt - de annak megint költsége van

- ha azt mondja nem okés akkor megírhatod neki hogy EU-s szabályozás miatt interneten vásárolt cuccra x nap visszavásárlás áll - ezt nem tudom már pontosan hány nap, nézz körül a neten



Csak könyörgöm azt ne csináld hogy szó nélkül visszaküldöd, mert attól aztán rohadtul beüt a méreg a fejünkben, hogy na ennek mi baja van és miért nem tudott szólni róla?

//főleg akkor ha egy elemcsere megoldja a problémát és ha írt volna mailt akkor ő is és én is spórolunk a postán...//

2012. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most úgy írtál nekem mintha valami fogyatékossal beszélnél.. én azért kérdeztem meg , hogy csináljam mert nem tudtam. köszönöm a választ, felfogtam., ja és ez nem elemcsere dolog.. az ABS nem elemmel működik ;)
2012. jún. 28. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

tudom hogy nem elemmel működik, meg a kérdésben leírtad hogy nem az jött amit rendeltél szal gondoltam hogy nem azzal van a baj.

az elem az nálam volt - és nem egyszer.


csak könyörgöm ha ilyen van akkor írjál már a másik félnek, hogy ne érje meglepetés.

nem tudom miért nem kommunikálnak már az emberek akár ilyen esetben, akár más ügyekben...


egyébként jah:

simán csomagold be- úgy h ne essen baja szállítás során

aztán címezd meg és kész

és nyilván mindenképp ajánlottan add fel...

2012. jún. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ajánlottan utánvéttel ha nem vásárolod le az összeget

azaz nem kérsz tőle másik terméket


és akkor nem is kell hüle rózsaszín csekk, hanem kapásból megkapod a pénzt

és az se lehet hogy ő elteszi az abst meg a pénzt is.


beszéljétek meg hogy mennyit kell visszaadnia az utánvéttel.

aztán kitöltesz postán ajánlott meg egy utánvétes papírt, abban majd segítenek az ottaniak - az utánvétes lapot elég hülyén szerkesztette meg a magyar posta...:S

2012. jún. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!