Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szakács állás Budapesten?

Szakács állás Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni, frissen végzett szakács vagyok aki munkahelyet keres. Mindenhova tapasztalat kell, nehéz munkahelyet találni. Sok helyre elküldtem az önéletrajzom, és akik visszajeleztek mindenkinek a korom és a nemem volt a baj. De én ezt akarom csinálni.


Tippeket szeretnék kapni, hogy találjak minél előbb munkahelyet. Vagy esetleg tudna valaki ajánlani olyat ahol helyhiány van, és próbálkozhatok?


Nagyon nem szeretnék pizzaszakács lenni.. ha értitek, nem akármilyen helyre szeretnék menni. (Nem azt mondom hogy legyen egy Gundel étterem...) de fejlődni szeretnék!


19/L


2012. jún. 19. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek megteszi, örülj hogy kapsz valami munkát pályakezdőként, és nem ingyen csicskáztatnak, eltöltesz itt egy kis időt( fél év pl) utána pedig már tudsz járni interjúzni és fel is tudsz mutatni valamit.
2012. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!