Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallottatok valamilyen állást...

Hallottatok valamilyen állást Budapesten?

Figyelt kérdés
Azonnal tudnék kezdeni, érettségim van.
2012. jan. 10. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tescokba sok helyen hirdetnek felvételt, a karrier központon nézz körül neten, de ha megírod az önéletrajzod és jelentkezel, kell 1 hét legalább, hogy behívjanak, és utána 1-2 hét mire kiderül, hogy te leszel-e a nyerő, meg hát a tesco nem egy leányálom, de én is próbálkoztam vele, arra jó volt, hogy megutáljam. Szerencsére találtam más melót, de azonnal máshova nem nagyon tudsz tisztán bejelentve elhelyezkedni. Nekem sincs több sulim, mint neked, még egy kis tanfolyamot megcsináltam, de még akarok tanulni majd, csak így alakult, dolgozok.
2012. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lekornyasztani de szinte mindenkinek van érettségije /ami ma már nem sokat ér/ és az összes munkanélküli azonnal tud kezdeni a probléma csak ott kezdődik, hogy van millió munkanélküli pesti meg egy rakás nem pesti szóval egy állásra ráugranak minimum 5-700-an és még nem is mondtam sokat.

A másik meg az, hogy a leg pitiánerebb munkára is

diploma meg középfokú nyelvismeret kell.

Ma már takarítani sem olyan egyszerű elmenni mert tízből kilenc helyen tele vannak és napi szinten vannak jelentkezők, vagy őket is leépítik éppen, vagy be se jelentenek és kapsz minimálbért.

Van diákmunka de ma már a többség szívesebben dolgoztat egyetemistákat, főiskolásokat.

Érettségivel valami hulladék melót kaphatsz.

Ezerrel keresnek munkatársakat a Zepternél lehet edényeket stb árulni, lehet telefonos értékesítőnek menni vállalkozóival jutalékért, meg pénzügyi tanácsadónak-élrtékesítőnek egy tanfolyam után ami szintén nem leányálom.

A multiknál sokra ne számíts se hétvége, se jó fizetés, az idődet ők osztják be.

És ha már idejössz számíts minimum 50 ezres albérletre minimum 45 ezer rezsi, és még élj meg. Legalábbis ha nincs ismerősöd itt.

Persze ettől még lehet mázlid feladni nem kell csak szerettem volna vázolni a helyzetet, mint pesti munkanélküli, hogy ne érjenek nagy meglepik.

Egyébként meg fel kell menni az expressz.hu ra ott vannak állások vagy végig kell kutatni az összes álláskereső oldalt van egy rakással.

Sok szerencsét.

Egyébként milyen messze vagy? Mert egy csomó helyen többfordulós állás interjú van és még így se biztos hogy bejutsz, megérné utazni?

2012. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az albérletet meg lehet oldani sokkal olcsóbban is, én 50-ért lakok itt albérlet+közös költség+rezsi.


Ami munkákat mondtál, azoknál szerintem őtudná eldönteni, hogy személyreszabottan neki megfelelne-e. Igaz, hogy egyik sem leányálom, de melyik munka az itt Magyarországon? :)

Sőt, az említettek közül valamelyiket rendesen meg is fizetik.

2012. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!