Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online valutázás, kezdőknek?...

Online valutázás, kezdőknek? Csak játékpénzel?

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük az elején. 16 éves vagyok, úgy gondoltam, hogy lessz most bőven időm, elkezdek valutázni. Mivel ha esetleg bejönne még vihetném is ezzel valamire, talán:).

Persze elsőre nem szeretnék igazi pénzel kereskedni mert az tuti pénzkidobás lenne. Szóval érdekelnének olyan online "piacok" ahol ki lehet próbálni mielött pénzt fektet bele az ember. És hogyha tudtok ilyet akkor véleményt is róla. Ne csak a nevét. Hanem hogy megbizható-e, milyen adatokat kér stb. És persze hogy 16 évesen regisztrálhatok-e vagy szükséges a 18?

Érdekelnének még blogok forumok honlapok ahol ezzel a témával foglalkoznak, esetleg leírások hogy mit hogyan kell.



UI: Lehetséges, hogy nem a megfelelő szavakat használtam a a kifejésben ez azért van mert jelenleg abszólút nemértek hozzá. :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jún. 6. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Személyes adatokat nem fontos megadni, bármilyen kamu névvel regisztrálhatsz, de én azt javaslom, hogy inkább a tanulással foglalkozz egyelőre, főleg a nyelvtannal.

2012. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is nem valuta, hanem deviza. (Valuta az amit az arab "pörget" a Duna-korzón. Maga a papír. A deviza a számlapénz. Elektronikus jel egy bankszámlán.)


Másodszor: Itt egy demoszámla

[link]


Harmadszor: Inkább regisztrálj 18 év felettiként. Gyanítom hogy 16 évesen nem fogja engedni a regisztrációt. Legtöbb rendszer 18 év felettire van beállítva.

2012. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és elnézést a helyesírási hibákért.
2012. jún. 7. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!