Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és munkát...

15 éves vagyok és munkát szeretnék nyáron de sehol sem találok a neten. Leginkább szórólapozás és egyéb könnyű munka érdekelne?

Figyelt kérdés
Már minden lehetséges oldalt megnéztem amit a Google kiadott és amit a hivatalos oldalakon találtam.

2012. jún. 5. 19:02
 1/4 anonim válasza:
Velem is ugyanez van... Már mindenhol néztem, de majdnem mindig 18 éven felülieknek való munkát találtam... Annyit tudok segíteni, hogy szerintem regisztrálj a fürgediákra! Nekem onnnan már 5 munkaleheőséget küldtek! Jelentkeztem, de sajnos még nem kaptam visszajelzést! Sok szerencsét a további kereséshez :)
2012. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz.
2012. jún. 8. 14:20
 3/4 anonim válasza:

Nekem lehet,mázlim volt,de ti is nézzétek meg minden nap az újságot, rengeteg lehetőség van benne 15 éveseknek is. Én sörözőben vállaltam pultos állást. szórólapozás is jó,én is gondoltam rá,de az első napszúrás után meggondoltam magam :'D. de én ilyen kis "tutyimutyi" vagyok. sok sikert nektek is.

15/L

2012. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rébusz iskolaszövetkezet
2013. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!