Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Ebay accountomat meg a...

Linkids kérdése:

Az Ebay accountomat meg a Paypal accountomat össze lehet úgy kapcsolni, hogy ne kelljen a bankkártya számot megadni?

Figyelt kérdés
Ugyanis bankkártyám az nincsen.
2012. máj. 29. 21:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy az ebay oldalán ne kelljen bankkártyaszámot megadni.
2012. máj. 29. 21:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van egy paypal accoutod és utalással pénzt teszel rá akkor az eBay-es vásárlásnál nem kell bankkártyaszámot megadni mert a paypalre utalt összegből vásárolsz.


[link]

2012. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán kaptam választ a kérdésemre, de aki ugyan ezzel a problémával küzd:

Felvettem az EBay Magyarországgal a kapcsolatot, emailezgetés után kérték telefonszámom, emailem, lakcímkártyát személyit, és rá 1 órára beaktiválták, utána a my profile-nál 'linking ebay' gombra rákattolni, bejelentkezni a paypalra, és kész!

2012. máj. 30. 15:59
 4/4 anonim válasza:

Nem kell bejelentkezni. Külön van a kettő.

Veszel valamit és mikor megvetted rányomsz a fizetése és onnantól már paypal. (csak kiírja hogy ebaynak utal!!)

2012. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!