Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy megnyerem a...

Tegyük fel, hogy megnyerem a lottó ötöst, mert miért ne (különben is megérdemlem), és mert jó fej vagyok, adok neked 300 millió forintot. Hogy fogsz te azzal a pénzzel elszámolni az adóhatóságnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 06:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A nyeremény már adózott, a banki átutalással történő ajándékozás pedig illetékmentes, tehát senkinek sem kell semmi adót vagy illetéket fizetni, teljesen legális a dolog. Annyi kötelezettség van csak, hogy be kell jelenteni az ajándékozást a NAV-nak.
2012. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem adóznék belőle. nem vagyok én hülye.
2012. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mivel nem adsz ennyit így nem kell adóznom. De ha adnál és kellene akkor simán. 250 milla maradna az meg nekem bőven elég életem végéig.
2012. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Megjött a válasz, jöhet a 300 misi :D Amúgy úgy fektetném be, h ne lássa senki, apránként költenék csak belőle...
2012. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mindeki megérdemli, aki veszi a fáradságot, hogy kitöltsön egy lottószelvényt, és feladja.
2012. máj. 29. 01:47
 16/17 anonim ***** válasza:

01:47


ezzel azért nem teljesen értek 1et.

2012. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sehogy se adóznék belőle. Úgy szarnám le ezeket a f*sszopó g*ciket hogy vannak


egyik rühes k*rvának van egy lakása bp-n mégis felveszi a 166 ezer költségtérítést


hát menjen a jó büdös k** anyjába ha még az én pénzemből is akar !!!!

2012. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!