Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A bónusz brigádnál vásárolt...

A bónusz brigádnál vásárolt kuponom pontosan hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy 40%-os kupont innen [link]

Ugye ez úgy működik hogy elutalom a 10ezret a bónusz brigádnak, és utána én úgy értelmeztem, hogy a 16.590 forintba kerülő parfümöt 10ezerért vehetem meg.

Miután beváltottam a kupont, úgy számlázták ki hogy a 16.590-ből levontak 10ezret, így 6590-et kell(ene) fizetnem + postaköltségét, mindezt utánvétellel.

Itt akadtam el. Nem csak a postaköltséget kellene kifizetnem? o.O Mert így lényegében ugyanannyit fizettem a parfümért mint kupon nélkül, csak két részletben, o.O



2012. máj. 25. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó nagy átverés akkor, mert én is úgy értelmezem, ahogy te. Vedd fel a kapcsolatot a Brigáddal mindenképp, mostanában csomó ismerősöm szidja őket. Panaszt kell tenni és kötelesek kártéríteni, ha kötekednének, még a Fogyasztóvédelemhez is fordulhatsz, de akkor nagyon megütik a bokájukat. Milyen 40%-os megtakarításról beszélnek akkor? Érthetetlen. Neked kizárólag a postaköltséget kéne fizetned!
2012. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor ezek szerint nem én vagyok süsü :D

Még azt megvárom hogy átvételkor bemutatom a kupont, és ha akkor csak a postaköltséget kell kifizetnem, és esetleg csak furán számláztak. Íme a számla:


"Megrendelés összege

Részösszeg: 16,590.-Ft

Utánvételes szállítás: 690.-Ft

Kupon(FZU9922): -10,000.-Ft

Végösszeg: 7,280.-Ft"


Mert fenti hirdetésben ugye azt írják, hogy a honlapon kell beváltani a kódot, viszont magán a kuponon ez áll:


"Bónusz beváltható: 2012. május 24 –május 31.

A kedvezmény kiválasztásához kattints a

MEGVESZEM gombra. Regisztrálj a cég

honlapján, válaszd ki a kívánt terméket, tedd

kosárba és írd be a bónuszkódodat és a pontos

postai és számlázási címed. Átvétel országosan

Pick Pack Ponton 690 Ft. Más kedvezménnyel

nem összevonható.

Itt nézheted meg az eredeti ajánlatot:

www.brigadnapok.hu/5757LPB0

A bónusz ára 10.000 Ft, ami 40% kedvezményre jogosít." És kicsit arrébb, szintén a kuponon:

"Így használd a bónuszt:

1. Nyomtasd ki 2. Mutasd be vásárláskor 3. Érezd jól magad!"


Ezért reménykedem hogy csak a számlázás van ilyen hülyén megoldva, és végül csak a 690-et kell kifizetnem.

2012. máj. 26. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked van igazad, ez nyilvánvaló, viszont a parfümöt futár fogja házhoz vinni, aki semmiről nem tehet, ő csak akkor tudja odaadni a parfümöt, ha a számlán szereplő összeget fizeted ki. Szóval mindenképpen előtte a céggel kell ezt lerendezni valahogy, mielőtt kiküldik a futárt, mert a dupla futárdíjat már nem biztos, hogy át fogják vállalni.
2012. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a futár nem tehet róla, és persze kifizetem azt a plusz hétezret ha nagyon-nagyon muszáj, de ezek alapján

"Így használd a bónuszt:

1. Nyomtasd ki 2. Mutasd be vásárláskor 3. Érezd jól magad!"

arra számítok hogy csak a postaköltséget kell kifizetnem.

De tényleg az a biztos, ha rákérdezek.

Sose vásároltam még így semmit, ezért vagyok ennyire bizonytalan. =/

2012. máj. 27. 15:14
 5/7 anonim válasza:
mi lett az egésznek a vége?
2012. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam a brigádot, ők azt mondták, keressem azt a céget akitől a parfümöt vettem. Felhívtam azt is, ott azt mondták hogy természetesen kedvezményes áron kapom a parfümöt, de a bónuszosok ronthattak el valamit. Elvileg a 10.napon lehetne átvenni a parfümöt egy pikk-pakk(?) ponton, a 10. nap ma telt le, de még semmilyen mailt/telefont nem kaptam, hogy mégis hová mehetnék érte. Ha holnap sem adnak magukról "életjelet", akkor telefonálok, utána nem tudom :/

Egy biztos, először és utoljára vásároltam így...

2012. jún. 5. 15:26
 7/7 A kérdező kommentje:

Mivel már a telefonszámlám több lesz mint a parfüm ára, ezért inkább "mailt" írtam a brigádnak két napja, hogy mivel nekik fizettem, vagy legyenek szívesek visszautalni a pénzt, vagy mondják meg mikor kapom meg végre a csomagot, de nem válaszoltak. Mondanom sem kell, parfümöt azóta se kaptam...


Mennyi kötelezettséggel járna, ha végül tényleg a fogyasztóvédelemhez fordulnék?

2012. jún. 15. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!