Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkaadóm biztos, hogy jól...

A munkaadóm biztos, hogy jól fizet? Ha megbeszélünk egy időpontot h mikor találkozzunk, hogy felvegyen és menünk dolgozni akkor honnatól kell nézni, hogy mennyit dolgoztam?

Figyelt kérdés

Mert tegyük fel,hogy találkozunk reggel 6 kor 7 kor kezdődik a munka.

Én odamegyek pontban 6 ra !

ő jön fél 7b re és onnan még kocsikázunk 8 ig mert mondjuk szerszámot kell venni de a baumax csak 8 kor nyit.,

9 kor elkezdődik a munka és onnantól számolja.

Miért nem megy el az ilyen a kurvä anyjába ? Most én 6 tól a rendelkezésére állok ő meg 9 től fizet ?


2012. máj. 20. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

... vagy odamehetsz 9-re gyalog, esetleg saját járművel, saját üzemanyaggal. Mondhatja ő.

Persze azért a helyedben én is kiakadnék, mert egyáltalán nem mindegy, hogy hajnal 5-kor, vagy éppen 7-kor kelek-e fel.

2012. máj. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: addig maradj nála, amíg jobbat nem találsz. Keress másik munkahelyet, és attól kezdve szívasson mást!
2012. máj. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ülsz a kocsiban, addig nem dolgozol, arra nem jár fizetés. Én is dolgoztam más városban, másfél óra út oda, másfél vissza, mégse jár rá fizetés. Viszont, ha baj történik, akkor az utazás is munkahelyi balesetnek számít.

Amúgy nézd meg, mi van a munkaszerződésedben, aszerint kell elszámolni mindent.

2012. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!