Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a lányt ha néha-néha elkerülhetetlen, hogy találkozzunk? és ráadásul úgy viselkedik mintha nem akarná tudni, hogy oda vagyok érte.

Figyelt kérdés
ilyen találkozások alkalmával még nem is vészes a helyzet de utána amikor eszembe jut,hogy nem látom x ideig,onnantól kezdve egyszerűen nem is tudom szavakkal kifejezni,hogy mit érzek.

2012. máj. 11. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rba se néz. Ez nem elég kibárándító? Nekem az lenne. Hidd el az ilyen esetek 99,9%-ban nincs esélyed. Ha lenne már ismerkednétek. Találj mást.
2012. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is beleszaladtam 1 ilyenbe. hogy tudod elkerülni? vadássz másra :P
2012. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem arról van szó hogy hogy nem vesz ember számba.sőt tudja hogy oda vagyok érte,és még csak nem is bunkó meg ilyenek,hanem pont azért rossz mert néha az az érzésem mintha talán ő is akarna valamit tőlem.


"ráadásul úgy viselkedik mintha nem akarná tudni, hogy oda vagyok érte."


ezt meg ugy ért,legalábbis nálam az lenne a normális hogy ha tudom a másikról hogy-hogy érez irántam akkor próbálom finoman kerülni de ő nem kerül.

2012. máj. 11. 23:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ö nem èrez semmit iràntad akkor azèrt csinálja ezt sztem mert ö is zavarban van,nyilván neki sem kellemes ez a helyzet.Próbàl ùgy csinàlni mint ha semmi sem törtènt vna,sztem csak neked szeretnè kellemesebbè tenni a dolgokat mèg ha ügyetlenül is..
2012. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez egy érdekes,elgondolkodtató vélemény. még akár ez is lehet leszámítva azt, hogy nem láttam rajta hogy zavarban lenne, sőt....
2012. máj. 12. 12:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet azért viselkedik így, mert te se léptél soha és közben ő sem mert és kezdi megunni a helyzetet, hogy ha már ebből úgy sem lesz semmi akkor legalább próbál máshogy viszonyulni a helyzethez meg hozzád.
2012. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezért rossz, ha sokáig húzzátok egymás agyát, mert elfajulnak az érzelmek.
2012. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De vallottál már neki nyíltan szerelmet? Vagy csak célozgattál rá, hogy tetszik?
2012. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen, már vallottam neki.
2012. máj. 13. 06:31
 10/12 anonim válasza:

Ez nagyon aranyos . :) Miután szerelmet vallottál,mit mondott?

Amúgy hány éves vagy?

2012. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!