Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy fülbevalóm. Hogyan...

Van egy fülbevalóm. Hogyan tudom megállapítani, hogy arany-e, és ha az, hol tudom eladni?

Figyelt kérdés
amikor bevizsgálják vagy eladom, számít, hogy csak 16 vagyok? enyém a fülbevaló, de nem tetszik, még régen kaptam, de hátha valaki hordaná, így mindketten jól járnánk:)
2012. máj. 19. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

16 évesen egyedül nem adhatod el

amúgy meg ha arany, akkor van benne jelzés

[link]

2012. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bármelyik ékszerészboltban bevizsgálják. azt nem tudom, hogy mennyiért. menj be és kérdezd meg, hogy mennyiért, max nem vizsgáltatod be vele ha drága.


viszont meg is veszik, de fing pénzért, törtarany áron.

ha rendes pénzt akarsz kapni érte, akkor add el valakinek, pl vaterán vagy más weboldalon. (vaterán van jutalék, ne feledd, így azt is bele kell kalkulálni az árba)

2012. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom mindkettotoknek!:)
2012. máj. 20. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!