Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha inaktív lett a...

Mit tegyek ha inaktív lett a vevőm a vaterán és már 3 hete nem küldte a pénzt, valamint már jópár napja az emailekre se reagál?

Figyelt kérdés

Vettek tőlem egy felsőt de nem küldte 3 hete a pénzt. Eleinte sokat emaileztünk, de jópár napja már nem is válaszol semmit pedig írtam neki már 3 levelet is. Közben azt is észrevettem hogy inaktívvá vált. 3 hete ütötte le a terméket...de úgy látom már ezek szerint nem fog fizetni, ugye?

Mit tegyek?

Várjak még, vagy már így nem is érdemes mert ő inaktív lett és hirdessem meg újra a felsőt?


2012. máj. 16. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen vevőm. Hitegetett hetekig, aztán meg már nem is válaszolt.

Én még írtam neki egy figyelmeztetést, hogy ha nem reagál a levélre, valamilyen módon nem ad életjelet magáról, akkor a licitet tárgytalannak veszem, s egy semleges vagy negatív értékeléssel lesz gazdagabb.

Én semlegest adtam, mert ez lett volna az első vásárlása.

Írj neki most, s ha vasárnapig nem jelentkezik, értékeld és dobd piacra újra a felsőt.

2012. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Írok neki akkor most utoljára és vasárnapig megvárom hogy válaszolni fog-e.

Azt fogom megírni neki, hogy ha nem fog reagálni, akkor adok neki egy semlegest és újra hirdetem a felsőt.

2012. máj. 16. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Minek adnál neki semlegest? Negatív.


Én nem is vártam ennyit. Nekem is eleinte írt, aztán pár napig nem, majd láttam, hogy inaktív és ment is a negatív. Azóta is inaktív.


Ezért nehéz kiszűrni a komolytalan alakokat a vaterán, mert egyesek fosnak attól, hogy negatívot adjanak. Ez egyértelműen negatív, miért semlegeseznél?

2013. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!