Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Köteles vagyok min. Annyiért...

Köteles vagyok min. Annyiért eladni az ingatlanomat, amennyiért hirdetem?

Figyelt kérdés
Ugyanis senki nem hív fel, gondoltam felrakom cca. féláron, csakhogy lássam milyen árnál hívnak már min. fel
2012. máj. 15. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, hivatkozhatsz bármire. Mondjuk arra, hogy meggondoltad magad, elkelt, nyomdahiba, bármi...
2012. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha féláron felrakod kapsz eter hívást éjjel nappal és mindenki azonnal érdeklődik róla!

Na most ha telefonba is fele árat mondasz és kijönnek hozzád akkor is valamikor "el kell árulnod" hogy mennyit akarsz érte kapni, vagyis a valós árat!

Na ha elég sokáig húzod, ne tudd meg mikre számíthatsz!


Ha meg a telefonban megmondod hogy "meggondoltad magad" vagy bármi mást és megmondod a rendes árat akkor ott fogják letenni...


Vagyis találj egy értelmes árat és várj. Ha 1-2 hét alatt nem jön senki az nem gond. Ha hónapokig akkor rossz az ár és kész!

2012. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én csak az első hívásig hirdetném kamuból alacsonyabb árért, csakhogy kiderüljön mi az az összeg amennyiért minimum felhívnak.

30-40%-kal drágábban hirdetem, mint amennyiért egy ugyanilyen lakást eladtak két hét alatt a szomszédba, de neki sürgős volt a végtörlesztés miatt. Én ráérek.

2012. máj. 15. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"30-40%-kal drágábban hirdetem, mint amennyiért egy ugyanilyen lakást eladtak két hét alatt a szomszédba, de neki sürgős volt a végtörlesztés miatt. Én ráérek."


Azért óvatosan az ilyen összehasonlításokkal! Mert neked talán hasonló a két ingatlan de egy külső szemlélőnek ég és föld!


Én már többször költöztem és bizony volt szerencsém találkozni pár eladóval és vevővel!

Amikor azt hallottam hogy a szomszéd lakás is ilyen négyzetméterárban ment el és az illető jó magas árat gondol akkor elég rákérdezni hogy volt-e ott felújítás és általában kiderül hogy ott volt egy full felújítás itt meg... hát nagyon nem...

Szóval kiindulási alapnak más lakások árai jók de nagyon téves útra vihetnek!

A piac meg nem hazudik!!!!! Ha nem jön vevő hónapokig akkor BIZTOS hogy magas az árad és nem fog senki jönni megvenni!

vagyis trükközhetsz fele árral és nem lesz jogilag valoszínű semmi bajod ha nem húzod sokáig a fejüket a hamis árral de attól még nem fogja senki megvenni...

2012. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!