Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átverés ez az ajánlat?

Átverés ez az ajánlat?

Figyelt kérdés

Van egy honlap, rendszeresen küldenek email-t kuponvásárlási lehetőségekkel.

Még sose vettem ilyen kupont.

Most küldtek egy olyat, hogy 85%-os kedvezmény fogfehérítésből. 99000 Ft helyett 14900 Ft.

Szerintem túl szép, hogy igaz legyen.

Félek, hogyha megveszem nemér semmit.

www.kuponvilag.hu



2012. máj. 13. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2012. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez egészen biztos?

Te már rendeltél kupont tőlük és átvertek?

2012. máj. 13. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
A kuponos dolgok a közösségi vásárlást használják ki, semmi nem kamu amiket veszel én már jó néhány kupont használtam : nyelvtanfolyamra,wellness hétvégére, masszásra, barátnőm fogászati kuponokat, vedd meg nyugodtan, az első nem tudja mit beszél
2012. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Egy vadidegen cég ha megkeres az ajánlatával, akkor nem az a célja, hogy neked jó legyen, te jól járj. Az elsődleges szempont a saját nyeresége, és ennek generálása érdekében elhitetik veled, hogy te milyen jól jársz. Ha te valami kuponért kiadsz ennyi pénzt, azzal nem te jársz jól, hanem a cégek akik mögötte vannak. A szolgáltatás valós értéke nem az a listaár, amiből a kedvezmény lett leszámítva, sőt, még csak nem is a kedvezményes ár. De mindegy, te úgy érzed, jól jársz, és ez a lényeg, Nem a tények számítanak, hanem az illúzió. Te pedig szépen megveszed, mások meg jól megélnek belőled. Kuponra fel!
2012. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem átverés. Én ugyan náluk nem voltam, de másik fogorvosnál igen, ott egyértelmű volt, hogy azért ajánlott kedvezményes kupont, hogy vendégkört építsen. Könnyen lehet, hogy itt is ez a helyzet.
2012. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én regisztráltam még régebben nem "ők kerestek meg".

Egy általános fogfehérítés 40e-100e-be kerül, ha megoldhatom 15e-be akkor miért ne? : )

Én így fogom fel. Nem pedig azt nézem, hogy mennyi a valós értéke a szolgáltatásnak.

2012. máj. 13. 17:16
 7/8 anonim válasza:
Én is voltam 15 ezres fehérítésen,sőt a fogszabályzóm is kuponos.:)
2012. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én már sok dolgot kipróbáltam kuponos akcióval, amikről eddig csak álmodoztam. Ma voltam fogfehérítésen a fenti ajánlattal. Szépek lettek a fogaim nagyon. Remélem tartós lesz az eredmény. Most kicsit érzékeny, de azt mondták pár nap múlva elmúlik. Hát ezt is remélem.
2012. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!