Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átverés lehet az észak-írorszá...

Átverés lehet az észak-írországi munka, ahova repjegyre letét kell 70 euró? Ismeri valaki a Fish Market Ltd. Cég nevében írt levelet?

Figyelt kérdés

Egy írországi tel.szám is meg van adva, ahol (eddig) el lehetett érni a pasit, de félek, hogy ez átverés.Ha kéri az okmányok másolatát, szerintetek azzal vissza tud élni? Mit csináljunk, ha azt már elküldtük, jelentsük be a rendőrségnek?

Nagyon köszi a segítséget, egy kicsit kétségbe vagyok esve.



2012. máj. 7. 09:51
 1/3 anonim válasza:

Ne haragudj, válaszolni nem tudok a kérdésedre, de gondolom, azóta már kiderült, hogy átverés volt-e, és engem pont ez érdekel. Ugyanis én is hasonló hirdetésre jelentkeztem észak-írországi munkára egy másik céghez, és most már én is kezdek aggódni.

A te ügyed végül hogy végződött?

2012. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 neczi válasza:
Sos ugyan ilyen állás lehetőséget kaptam csak itt 126 eurot kérnek előre repjegyre és a szállás foglalásra nem ez cég hanem [link] a cég létezik még de vajon a munka valós e munka mert elg gyanus
2014. okt. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A mienk átverés volt!

Kb. 23000 forintunk bánja. Ennyit utaltunk át.

Észak-írországi munka lett volna.

Ha valaki találkozik Juhos Béla nevével, az tuti kamu! Tettünk feljelentést a rendőrségen, de ők se tudtak semmit csinálni. Profi volt a csávó!

Ne dőljetek be az ilyeneknek!

Remélem, valakinek tudtam segíteni!!

2014. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!