Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1mFt- ot mibe tudnam befektetn...

1mFt- ot mibe tudnam befektetni, hogy rovid tavon sokat hozzon, turheto kockazattal? Van vhol lehetoseg online penzugyi tanacs keresben?

Figyelt kérdés
Nincs idom bemenni a bankba jelenleg, es gondoltam igy kaphatnek egy kis kepet, hogy kb mire szamitsak.

2012. ápr. 19. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb évi 67200 Ft-ra egy jobb banki lekötéssel. Rövid távra, tűrhető kockázattal - na azt felejtsd el.
2012. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy így kaphatsz egy képet, de fogalmad sincs milyen emberek írnak ide, és ezt akkor hívhatjuk is kockázati tényezőnek rögtön. Ha pedig jó ajánlatot kapsz, annak még nehezebb utánanézni hogy mennyi a valóságtartalma. Ne érts félre, értékelem hogy a megoldásra koncentrálsz, de a személyes találkozást, a megbeszéléseket, az utánajárást könyörtelenül megköveteli tőled az élet ha tűrhető kockázatkezelés mellett sokat szeretnél hozni a pénzeden.
2012. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En is igy gondoltam, hogy szemelyesen is utanajarok majd, de elobb vmi kepet szerettem volna kapni, hogy korulbelul mi ,merre, hany meter.
2012. ápr. 27. 19:12
 4/4 anonim válasza:
Én is kisebb pénzeket forgatok rövid távon. Egy megbízható saját pénzügyi tanácsadóm segít nekem ebben , ha gondolod, szívesen ajánlom neked.
2013. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!