Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki prostituál...

Hogyan lehet valaki prostituált vagy valami hasonló foglalkozású? Szépnek is kell lenni hozzá?

Figyelt kérdés

Már elegem van a munkahelyemből, de érettségin kívül nincs másom és nem tehetem meg, hogy váltsak. Arra jutottam, hogy inkább elmegyek qrvának, mint hogy ott szenvedjek.

Hol lehet jelentkezni annak? Akinek nem szépek a mellei és van egy kis születési rendellenessége, annak már nincs is esélye? Nem vagyok kövér, sportos testalkatom van, mert járok kondizni is rendszeresen. Normálisan öltözködöm, sminkelem magam.

Sajnos, ez egy komoly kérdés, a hülyeségeket kérem, mellőzzétek! Köszi!


2012. ápr. 18. 11:47
1 2
 11/15 anonim válasza:

Nem feltétlenül igaz, hogy a vendégek ne vennének emberszámba. Utcai harcosnak semmiképpen ne menj, és egyedül semmiképpen ne kezdj hozzá. Keress társakat, akik ugyanezt csinálják (pl. ilyen oldalról). A lakásban dolgozó, interneten hirdető lányoknak az ügyfeleik 90%-a normális néhány alapszabály betartásával (nem szabad külföldit, agresszívet, rejtett számút stb. fogadni).


Az igaz, hogy sok öreg jár, de ha ezt nem bírod, lehet felső limitet megadni. A középkorúak legnagyobb része hétköznapi családos ember, aki egy kis szórakozásra vágyik.

2012. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Hat en nem csinalnam ezt otthon..

Menj kulfoldre. Semmi mas nem kell hozza, csak felvenni a kapcsolatot a klubbal, szolsz hogy mikor erkezel, es kuldesz fotot magadrol. Az lehet fehernemus, meztelen, akarmi. Kerheted hogy takarjak ki az arcod a kepeken, vagy te is megteheted mielott kuldod a kepet (photoshop, paint stb). egyes helyeken fotozast is megszerveznek neked profi fotossal. Nemet es Svajci helyrol tudok konkretabban.

2012. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerintem pedig NE menj külföldre. Amiket eddig hallottam, ha biztonságos helyre mész, ahol nem erőszakolnak meg és nem kábítóznak be, és nem veszik el a lóvét, ott az arrogáns, bunkó ügyfelekből lesz eleged... Lányoktól tudom, hogy a német, svájci ügyfelektől mentsen meg az Isten.
2012. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből éltem évekig, mostanában fejeztem be (1 hónapja).

Sok valós és nem valós dolgot leírtak itt az előzők.

Utcára ne menj, kupiba se ajánlom, mert nagyon lehúznak.

Sokan dolgoznak egyedül, én is így csináltam. Nagyon nem igaz, hogy mindenkinek van futtatója, főnöke. Egyedül viszont veszélyes lehet, mostanában nagyon sok a hülye ember, de azért részben lehet védekezni.

A legbiztonságosabb és legjobb, ha egy barátnővel összeállsz, és közösen dolgoztok, mindenki magának, de még sem vagytok egyedül.

Ha nyugodt akarsz lenni, akkor vállalkozói igazolványt váltasz ki, és eü. igazolás kell 3 havonta.


Infó: www.prostitualtak.hu


Hirdetéseket rengeteget találsz a www.expressz.hu oldalon.


A másik. Nem kell feltétlenül gyönyörűnek lenned, nagyon sokan többre értékelik a kedvességet, figyelmességet. Minden típusú, korú hölgyre van kereslet.

Nem fognak megalázni, a legtöbb vendég kifejezetten kedves, aranyos. Aki bunkó, ápolatlan, azt meg is el lehet küldeni.

2012. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 26. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!