Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki prostituál...

Hogyan lehet valaki prostituált vagy valami hasonló foglalkozású? Szépnek is kell lenni hozzá?

Figyelt kérdés

Már elegem van a munkahelyemből, de érettségin kívül nincs másom és nem tehetem meg, hogy váltsak. Arra jutottam, hogy inkább elmegyek qrvának, mint hogy ott szenvedjek.

Hol lehet jelentkezni annak? Akinek nem szépek a mellei és van egy kis születési rendellenessége, annak már nincs is esélye? Nem vagyok kövér, sportos testalkatom van, mert járok kondizni is rendszeresen. Normálisan öltözködöm, sminkelem magam.

Sajnos, ez egy komoly kérdés, a hülyeségeket kérem, mellőzzétek! Köszi!


2012. ápr. 18. 11:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
szia! a lehető legkíhívóbban öltözködj és hát menj a qrva sarokra....
2012. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok prostituált, de annyit tudok, hogy a bevétel nagyja nem az övéké, hanem a futtatóiké lesz. Biztos, hogy ezt akarod? Nem lenne jobb inkább tanulni?
2012. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Smartguy86 ***** válasza:

Ha nem sajnálod a becsületedet és nem undorodnál magadtól (bár szerintem legkésőbb az első alkalommal elkezded majd utálni magad), akkor adj fel hirdetést valami call-girl oldalon. Ott lehet egyénileg is, nem kell stri*i... Kell egy lakás, ahol nem zavar senki, fürdőszoba, ennyi :D


De arra számíts, hogy az első kuncsaftok vagy öreg faszok lesznek, vagy középkorú hájas nős férfiak, akik minden mocskot elvárnak majd...

2012. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Így van, semmiképpen sem utcán, és szerezz valami köpcös havert védelemnek, valakit akit ismersz és megbízol benne, mert bizony lesznek erőszakosak, nem fizetők, kéjgyilkosok. És semmiképpen ne utcán csináld. Ezt mondjuk 2x írtam, de csak azért, mert 2x olyan fontos. ;-)
2012. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, és persze mindig használjatok gumit, ha valaki anélkül akarja, kérj tőle 1 napnál nem régebbi negatív HIV tesztet. ;-) (ja és ellőtte derítsd ki hogy hogy is néz ki az)
2012. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Bárkiből lehet kurv@. Hihetetlen milyen ronda nők is ebből élnek. Csak hát minél kevésbé néz jól ki valaki annál igénytelenebbek lesznek a kuncsaftjai és annál kevesebb pénzt fizetnek érte.


Három lehetőséged van alapból:

1, Az utca.

Ez a legrosszabb minden szempontból. Veszélyes! Én nem csak az erőszakos kuncsaftok miatt. Hanem betalálhatnak a "régi" lányok és a stricik is. Mellette elég megalázó álldogálni az út szélén. Akkor még ott van az időjárás is. Na meg persze itt lehet összefutni a leggázzabb kuncsaftokkal és itt a legkevesebb a pénz is.


2, Lakásban (hirdetés call-girl oldalon):

Ez már jobb. Tisztább, igényesebb, jobb minden szempontból mint az utca. Jobban meglehet válogatni a vendégeket. Később kialakulhat egy állandó vendégkör ami nem rossz. De a sok erőszakos barom miatt ez is elég veszélyes. Sok a nem fizető kuncsaft is.


3, Bordélyház:

Talán ez a legjobb. Abban az esetben ha találsz jó helyet! A pénz fele ilyenkor az üzemeltetőé. Viszont cserébe biztonságban vagy. Vannak olyan helyek ahol minden szobában az ágyak mellet van egy vészcsengő, ha baj van megnyomja a lány aztán már mennek is a "fogdmegek".

Persze nem minden hely ilyen! Vannak nagyon gáz helyek amik még az utcánál is rosszabbak, de a közhiedelemmel ellentétben vannak nagyon korrekt helyek is! Mondjuk az ilyen helyekre nagyon nem mindegy a külső és a szép cici pont az egyik legnagyobb elvárás.


Mindenesetre nagyon nem ajánlom, hogy belekezdj!!! Sokkal jobban fogsz szenvedni mint a mostani munkahelyeden! 100-ból talán ha 5 lány az aki ezt szereti csinálni. Az a legnagyobb baj ezzel ha belekezdesz és utálni fogod akkor már mindegy. Egy örök életre nyoma marad benned.

2012. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ha legálisan akarod végezni:

ki kell váltani a vállalkozói iagzolvány, és orvosi papirt beszerezni, valamint ha jol tudom kell hozzá valami engedély is...


viszont ahhoz hogy me is tartds a kuncsaftokat nem feltétlenül kell szépnek lenni (elég ha nem vagy ronda) de mindenképpen jol kell csinálni a dolgokat..

2012. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
Most tényleg arra adtok komoly válaszokat, hogyan legyen krva? Ez hatalmas :DDD
2012. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincsen egyéni lány. Mindnek van futtatója, aki lakáson van, annak is.


Kérdező, arra számíts hogy egyik kuncsaft sem fog téged nőnek nézni, szerintem ez lehet a legnehezebb része az egésznek, nem is az hogy idegenekkel feküdjön le valaki.

2012. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem veszik ember számba őket! Miért vennék?! Csak használati tárgyak, semmi többek.
2012. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!