Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen állást találhatnék a...

Milyen állást találhatnék a magyarul nem beszélő páromnak?

Figyelt kérdés

Tanulni jött ide, és nagyon zavarja, hogy 30 éves létére a szülei pénzéből kell megélnie, amíg tanul, ami ráadásul nem is valami sok, éppenhogy elég az albérlet fenntartásához meg a napi kajához. Sosem tudunk kikapcsolódni kicsit, elutazni valahová, vagy csak bulizni egyet, mert egyikünknek sincs rá pénze. Én már most kezdek egyenesbe jönni, találtam munkát, de az csak nekem elég, így marad ugyanaz a helyzet. Ráadásul lassan szeretnénk majd esküvőt is, ami megintcsak sok sok pénz, és a szülőktől nem várhatjuk el, hogy kiperkálják, mert mindkét család szegény. Sokat gondolkodtam rajta, milyen munkára vennék fel, ahol nem szükséges a magyar nyelvtudás. Valakinek van valami ötlete? Angolul beszél egyébként.


22/L


2012. ápr. 13. 11:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Call center. Amikor munkát kerestem, egy csomó olyan ajánlatot láttam, ahol a multi nálunk tartja a call centerét, gondolom mert még a nemzetközi hívások költségével együtt is olcsóbban jön ki. 180-200 nettót simán adnak, viszont cserébe 2-3 műszakos munkarend van, szóval ha sok órája van, akkor elég necces.
2012. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!