Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FOREX! Mond ez Nektek valamit?

FOREX! Mond ez Nektek valamit?

Figyelt kérdés
Ismerősöm próbál beszervezni, mert állítólag ez egy tuti befektetési lehetőség. A deviza árfolyam ingadozásokat használja ki. vonások után is fix 20-30%os hozamot emleget???

2012. ápr. 11. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Forexen nincs olyan hogy hozamgarancia!
2012. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na nem is úgy mondta, hanem az elmúlt időszak átlagát tekintve. (kb. az utóbbi hat hónap) Tőkevédelem viszont azt mondta van (60-70%)...
2012. ápr. 11. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Az index egyik mai cikke szerint: ( [link]


"a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletének egy tavalyi felmérése szerint minden magyar online forexező átlagosan 744 ezer forint veszteséget realizált."


Nyilván van kiemelkedő teljesítmény, de az átlagember nem ért hozzá olyan szinten, ahogy kell.

2012. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez melyik cég? Egyébként én is devizatőzsdével foglalkozó nemzetközi cégnél tartom a pénzem, , komoly háttérrel, és tapasztalattal rendelkeznek. Csak így lehet eredményt elérni, ha nincsenek jó tradereik, és a stratégiájuk nem rugalmas akkor könnyen bukhatod a pénzed. A 70%-os tőkevédelem valószínű azt jelenti hogy 1-1 tradnél a pénzed 30%-át kockáztatják, tehát ha negatívban zárják a kereskedést akkor ennyit buksz 1 kereskedésen.
2012. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem javaslom, hogy pénzügyi ismeretek nélkül a forexezni kezdj. Kizárt dolognak tartom, hogy te 20-30%os nyereséget fogsz majd elérni ezen. De azt is kizártnak tartom, hogy valamelyik szolgáltató a te nevedben kereskedve ér el ekkora nyereséget. Ha nem buksz (bukják el lóvéd) már összeteheted a két kezed.

(De te tudod. Te döntésed. Te pénzed. Azt csinálsz vele amit akarsz.)

Egyébként ez a 744ezer Ft-os veszteség csak azokat a magyarokat tartalmazza akik magyar szolgáltatókon keresztül forexeztek. Ebben nincsenek benne azok akik külföldi szolgáltatóknál (pl, fxpro, saxo) nyittattak számlát.

Ez a 744ezres veszteség egyébként a WorldSpreads csődje kapcsán lett ekkora felkapott hír.

[link]

[link]

2012. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, a PSZÁF csúnyán megbüntette a Forex cégeket, mondván nem a teljes igazsággal csalogatják az ügyfeleket. Te döntesz, de a PSZÁF ellenőriz minden magyar pénzügyi céget, valamit csak tudnak, ha büntetést szabtak ki.
2012. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a FAPTURBO Ichimoku-t használom, saját beállításokkal. Havonta átlag 50 százalékos nyereséget produkál nekem, konzisztensen ! Már nyolc hónapja használom, a minimum a 24% nyereség volt, a maximum pedig 80 %. Én ezzel meg vagyok elégedve. Ezt profik írták és működik.
2012. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!