Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha átvernének...

Mit tudok tenni, ha átvernének egy internetes vásárlás során magánszemélytől?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Pl. nem veszünk semmit harmadáron mint amennyiért az üzletben árulják.
2012. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyan vertek át?

Milyen módon tudod elérni az eladót?

Mit ígért és mit kaptál cserébe?

2012. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, őszintén szólva nem sokat :-(

Indíthatsz ellene polgári pert meg feljelenthetetd a rendőrségen, de kétséges, hogy valaha is visszakapod-e a pénzedet.

Vatera/teszvesz?

2012. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Feltételes módban írtam (ha átvernének), szóval szerencsére nem. De pl apród tele van kamu dolgokkal. Múltkor néztem egy iphone 3gs-t 40ért a csávó azt mondta személyesen nem tudom átvenni, mert ő németországban van az anyja sokáig dolgozik, postán szívesen elküldi. A hardverapró fórumán, ugyan ez a csávó azt írta másnak, hogy Bécsben van, az illető viszont elküldte a pénzt neki azóta se kép se hang. Amúgy én attól tartok, hogy utánvéttel átveszem a csomagot, és nem azt találom benne vagy esetleg semmit, amiért fizettem..
2012. ápr. 7. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit - műszaki cikk - tuti nem vennék így. Magánszemélytől, aki simán leléphet a pénzzel, az életbe nem találod meg. Ill. ha minőségi probléma van, akkor sincs hol reklamálni. Gondolom, számlát sem ad.

De persze mindenki maga dönti el, mennyire tartja kockázatosnak.

2012. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!