Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai díjszabás, hogy megy?...

Postai díjszabás, hogy megy? (Csak mert vaterán akarok ruhákat eladni)

Figyelt kérdés

[link]

Igen, ezt már megnéztem, de nem tudom, hogy tudom megnézni az ajánlott és az elsőbbségi ajánlott csomagot is. Megtaláltam azt, hogy ajánlott, de ez most, hogy kapcsolódik a termék súlyához? Honnan tudom mennyi grammonként? Amúgy ha csomagot küldök, a doboz súlya is beleszámít?


2012. ápr. 3. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Az "ajánlott" szolgáltatás fix árú, nem függ a súlytól. Van valahol a Magyar Posta honlapján egy díjkalkulátor, azzal pontosan kiszámolhatod bármilyen plusz szolgáltatással.

A doboz súlyával kapcsolatos kérdésedet meg meg se láttam..

2012. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na figyu


Alap, hogy 2 kg alatti dolgot nem csomagként küldünk, hanem levélként, mert úgy olcsóbb.

A küldés díja a súlytól függ, az ajánlott szolgáltatás fix felárért vehető igénybe. (ahogy a táblázatban látod)

2012. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ehun-e:

[link]

2012. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De akkor gondolom, ugyanúgy dobozban kell feladni. (Bocsi, csak ebben még új vagyok)
2012. ápr. 3. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelező szögletes dobozba csomagolni, ez a standard postacsomagnál feltétel (ha nem ilyen, felárat számolnak fel). Levélként csomagolhatod borítékba, bubis borítékba, nejlonzacsiba, Pravdába, amit a küldemény megkíván.
2012. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerettem volna segíteni,de túrórudi tökéletesen és egyszerűen vázolta a helyzetet
2012. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor az a lényeg, hogy ne dobozba csomagoljam, mert akkor 2x annyi lesz a kiszállítási ár. Köszönöm :D
2012. ápr. 4. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!