Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Forex-kereskedéseknél a...

A Forex-kereskedéseknél a minimum tranzakció mit takar? Csak akkor kérhetsz kifizetést, ha annyi pénzed gyűlik össze?

Figyelt kérdés

Itt egy példa:

[link]


(Minimum tranzakció: 10,000 bázisdeviza)



2012. márc. 28. 15:14
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

A pszichológiai részre már jó előre felkészültem, mivel tudom, hogy annál buknak el a legtöbben. Szóval elvileg nem lehetnek ilyen jellegű gondok, főleg, hogy általában automatikusan eltompítok magamban minden irracionális cselekedethez vezető gondolatcsírát. Az érzelmi résszel sem nagyon lehetnek problémák, mivel a pénz nem vált ki belőlem semmiféle érzelmi reakciót, és jelenleg egyetlen rokont sem kell sürgősen kihúzni a...abból.

Szóval elvileg képes leszek ugyanúgy kezelni, mint a demószámlát, sőt, még talán nagyobb odafigyeléssel, mivel a demón néha-néha kíváncsiságból belementem kockázatosabb ügyletekbe, bár azt főleg az elején. A mai nap például ~ 2800 dollárról indultam, és a jelenlegi egyenlegem 3642 $ és csak 25 dolláros veszteséges ügyletem volt, ami a hozamhoz képest igencsak elenyésző.

2012. márc. 29. 16:13
 22/33 anonim ***** válasza:
Milyen nyereséget értél el a mai nap?
2012. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

A pénteki napon egyáltalán nem voltam gépközelben, így akkor semmit nem kerestem, valamint hétfőn az egyik ügyletnél az OpenBookra hagyatkoztam (a legjobb kereskedő ügyletét lemásoltam), aminek köszönhetően lett egy elszúrt ügyletem, de ma sikerült helyrehoznom egy kockázatos lépéssel azt az ominózus ballépésemet, aminek végül is eléggé szép végeredménye lett:

[link]


Mostantól az OpenBook szolgáltatást kizárólag arra fogom használni, hogy mások hibájából tanuljak.

2012. ápr. 3. 13:49
 24/33 A kérdező kommentje:
Azóta 7864 dollárnál járok.
2012. ápr. 3. 21:01
 25/33 anonim ***** válasza:
Akkor lehet ideje rátérned az éles számlára ha ilyen jól megy.
2012. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Át is térek, már csak arra várok, hogy dombornyomott kártya híján (már igényeltem, de csak 1-2 hét múlva érkezik meg) átutalja a bank a pénzemet a Moneybookers számlámra, hogy onnan továbbítsam a brókeroldalra. Ez elvileg holnap estére meglesz.


Mondjuk ettől függetlenül tegnap csináltam éles számlát egy olyan oldalon, ahol kezdőlöketnek 5000 forintot adtak. Ott most 5900 forintom van. Ami több is lehetne, ha nem 1:50 lenne a maximális tőkeáttétel. De attól még jól tud jönni.

2012. ápr. 3. 21:12
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha a Plus500-ról beszélsz, gyorsan felejtsd el, csak időpocsékolás. Scammerek.
2012. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ez pontosan miben nyilvánul meg?
2012. ápr. 4. 03:41
 29/33 A kérdező kommentje:
Oh, már látom: rengetegen panaszkodtak, hogy nem fizették ki őket. Akiket pedig "kifizettek", azok általában igencsak irreális dolgokat állítottak, főleg ha azt nézzük, hogy a helyesírásuk alapján legnagyobb jóindulattal is csak marginális intellektuális működést tudnék megállapítani náluk. 70-85 közötti I.Q. tartományban pedig elég nehéz összehozni nagyobb összegeket.
2012. ápr. 4. 03:56
 30/33 anonim ***** válasza:
Scammerek.
2012. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!