Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Dubli-ról, aki...

Zamira1 kérdése:

Mit tudtok a Dubli-ról, aki regisztrált már tudna róla valamit mondani, mert nekem ez hihetetlen, tényleg működik?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
mégis mi a hihetetlen?
2012. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy működik a Dubli,ill.amit láttam belőle abból nekem átverésnek tűnik,mégpedig az hogy olcsóbban veszed a kártyákat mint a valódi értékül.Azt még elhiszem hogy meg lehet olcsóbban venni a kártyákat csak mire megveszel valamit olcsóbban addigra annyit költesz rá(regisztrációs díj ,kredit vásárlás),hogy végül semmivel sem vetted olcsóbban mint ami az értéke.Ez érdekelt volna igazából hogy van-e valakinek erre vonatkozóan valami tapasztalata.
2012. márc. 27. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Magam részéről nem is kevés tapasztalattal rendelkezem most már kb fél éve aktívan használom a rendszer szinte összes funkcióját és ezek között a kártya vásárlást is ( minden túlzás nélkül több ezer kártyára licitáltam és vettem meg) Amin elég jó hasznokat produkáltam ! emellett a fordított aukción is elég értékes luxus termékeket sikerült magamévá tennem szinte nevetséges áron :) Tehát merem ajánlani és ha bármifajta kérdésed van nyugodtan kérdezz :)
2012. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet látni regisztráció nélkül, hogy a kártyák mennyiért kelnek el?
2012. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen lehet rámész az oldalra és az elment kártyákat nézed :D
2012. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Attila9111 válasza:
Sziasztok! Én most regisztráltam a dublira nemrég hallottam róla eddig csak az infókat gyüjtögetem az egészrül! A dublin az XL csomag 180e a golden teamnél meg az arany csomag 2250e az arany csomag.a golden tim egy külön mlm csapat? hogyan kéne elkezdeni a dublit menyi pénzel elöször csak az xpressre gondoltam
2012. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is érdeklődök a témával kapcsolatban, viszont addig nem akarok beszállni, amíg valaki személyesen egy számítógép előtt nem magyarázza el nekem, hogy mi mire való.

Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy Csongrád vagy Bács-Kiskun megyében van-e, olyan, akit tudna segíteni a kérdései megválaszolásában, illetve megmutatná , hogyan működik!

Előre is köszönöm

2012. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!