Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma 50% -os kedvezmény volt...

Ma 50% -os kedvezmény volt mindenre az apacsban (ezüst bolt) egy 8000 FT-os láncot vettem 4000 Ft ért, de nem jó, ha holnap visszaviszem 8ezer forint vagy 4 ezer forint értékben vásárolhatom le?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen 8 ezer Ft értékben vásárolhatod le!


Most mégis, szerinted?! Annyiért amennyit kifizettél érte...

2012. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mivel 4ezret fizetett érte, nem vásárolhatja le a 8 ezret...de eleve nem hiszem, hogy levásárolhatja
2012. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy a törvény mit mond, nem tudom.

Hogyan értendő, hogy nem jó? Ha hibás a termék, akkor a hibás termékekre vonatkozó szabályok érvényesek: csere vagy javítás. Ha egyik sem lehetséges, akkor levásárlás vagy pénz visszafizetése.


Az, ha utóbb mégsem tetszik a termék, nem ok a cserére. Megteheti, de nem köteles, nem is lehet rajta számon kérni.


Az összeget illetően: én úgy gondolom, mindenképpen ki kell zárni az ügyeskedés lehetőségét. Ma megveszek valamit akciósan. Nincs is rá szükségem, csak „belépőnek” kell. Holnap ártatlan képpel kérem a dupla összeget.

2012. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A blokkon/számlán mi áll? ...
2012. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lánc túl rövid volt , és majd meg fojtotta a megajándékozottat. Nem értem hogy gondolja azt hogy trükközés , hiszen azon a napon minden féláron volt , nem kellett trükköznöm hogy azt vehessem amit akartam.. és mivel a vásárolt nyaklánc 8000 Ft értékű volt , furcsa lett volna ha másnap vissza viszem és kicserélik egy 4000 Ft értékű vékonyka láncra. Egyébként ma sikerült elintéznem a dolgot , vissza mentem a boltba és a lánc értékének megfelelően választhattam mást , 8000 ft-ért. Azért köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!