Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 1 millió forint alatt (egy...

1 millió forint alatt (egy év) mennyi személyi jövedelem adót kell fizetni? Nincs semmilyen kedvezmény. Hogy ki tudjam számitani hogy mennyi volt levonva, és mennyit kellett volna? Köszönöm

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire kaptad a pénzt? Munkaviszonyból bér, megbízási díj, szociális támogatás, eladtál valamit, őstermelői bevétel? Melyik évben?
2010. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
SZIA,MUNKABÉR,11 HÓNAPRA.KÖSZKE.
2010. ápr. 9. 12:42
 3/6 A kérdező kommentje:
2009ES ÉVRE))
2010. ápr. 9. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 55 ezret kellett volna levonni. Itt pontosan kiszámolhatod: [link]
2010. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szia,köszönöm hát megnéztem és annyi bibi van hogy jobb oldalon a 2010es évnél -6542 szerepel..azt visszakapom,vagy nekem kell befizetnem?

a másik hogy meg tudnád nekem mondani hogy honnan tudok papirokat beszerezni,ha magam szeretnék megcsinálni az adóbevallást(és amit az apeh megcsinált volna.arról meg lemaradtam,az ugye ingyenes lett volna,kérlek segíts!!!

2010. ápr. 11. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:

A jobb oldalit nem kell nézned, az arra vonatkozik, hogy ugyanannyi jövedelemnél 2010-ben mennyi adókülönbözet van.

A bevallásod magad is meg tudod csinálni, az APEH honlapjáról letöltöd az ÁNYK keretprogramot, azután a 0953-as nyomtatványt és a súgóját. Beírod a bruttó béred, a levont SzJA előleget és az adójóváírásra jogosító hónapok számát (11), és a program kiszámolja, hogy mennyi adót kell befizetned, vagy mennyit kapsz vissza. Ha visszajár, be kell jelölnöd, hogy visszakéred az egész összeget, beírnod a címet vagy bankszámlaszámot, ahova kéred. 2 példányban kinyomtatod, az egyiket aláírod és beküldöd az illetékes APEHnek.

Ha nem boldogulsz, írj privit és segítek.

Nem hozza fel a "megválaszoltjaid" tetejére, ha kommentet írsz, és nem biztos, hogy visszanézek a régebben megválaszoltjaimhoz, ha nem jönnek fel felülre.

Május 20 a beküldési határidő.

2010. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!