Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emelt díjas szám igénylése? Hol?

Emelt díjas szám igénylése? Hol?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni abban hogy hol tudnék biztonsággal emelt díjas tel számot igényelni, aránylag ne horror összegér? Illetve külföldről is hívhatóak ezek, tudnának hívni engem? Mindenképpen cégnek kell legyek ahhoz hogy legyen ilyen tel számom?
2012. márc. 13. 17:27
 1/3 anonim válasza:

szerintem szolgáltatónál érdeklődd meg. menny be pl.: a vodafone-ba, vagy telenor-ba vagy t-mobile-ba.


a telefonálós emelt díjas számokat nem ismerem csak az sms-ekkel foglalkoztam, azokat hosting szolgáltatók szokták ajánlani a fent említett cégeknél persze.


legalább is nekem így volt, de nyilván ezt is lehet személyesen kérni. amit tudok hogy árkülönbség nincs köztük az emelt díjas sms-ből 40% a szolgáltatóé legyen bármelyik szolgáltató. a pénzt pedig úgy kapod meg ha elérte az egyenleged az 5000 ft-os határt afelett utalnak. ha a tárgyalható hónap utolsó napján megvolt a határ összeg akkor következő hónap 15.én kapod meg a pénzed.

2012. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kempingbringas válasza:

Hello!

Vállalkozónak kell lenned,úgy tudom külföldről nem lehet hívni(régen nem lehetett),én még anno a matávtól igényeltem,de adnak egy szerződést amibe le van írva hogy mit lehet és mit nem,azt ajánlom figyelmedbe,nekem a vonal bekötése után adták ide és elég sok a megkötés,pl amíg nem fizet a hívó addig ők se fizetnek,meg ilyenek.

2012. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 19. 07:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!