Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek össze egy...

Hogyan szedjek össze egy millió ft-ot?

Figyelt kérdés
Van rendes munkám, de abból élnem kell. Férfi vagyok, egészséges, nagyjából 1-1,5 év alatt szeretném. Tudom, hogy jöhetnek a jópofa, meg a felháborodott "miisaligélünkmeg" válaszok, így a kérdésem csak félig komoly, de minden ötletet köszönök szépen.
2012. márc. 13. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hetente szerencsejáték, hisz mindenkinek bejöhet! Egyébbként nem tudom, ha van némi tőkéd tarts nyulat, én is úgy kezdtem. 12 éve, mára turnusonként 650 hízót nevelek, persze hitel segítségével, saját épületben. Gyorsan nem megy, vagy erőszakkal, de nagy a kockázat, bár van akit nem kapnak el.
2012. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem sok mindent árultál el magadról. Így a legegyszerűbb azt mondani, hogy tegyél félre havi 55000 forintot.

Van-e kezdőtőkéd, és ha igen, kamatoztatod-e? Tudsz-e egyáltalán valamennyit félrerakni? Van-e plusz munkára lehetőséged? El tudsz-e adni valamit? Változtatnál-e az életstílusodon? Stb.

2012. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nyulakon sokat gondolkodtam, de szinte mindenki lebeszélt róla. Megéri? Nincs tőkém, sajnos.
2012. márc. 13. 11:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Dolgozni tudok, vegyésztechnikus vagyok.
2012. márc. 13. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy van vállalj plusz munkát, vagy adj el valamit, vagy spóroljál nagyon és csak azt vedd meg amit nagyon muszáj és persze ne halj éhen.
2012. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
termessz banánt.
2012. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 archon ***** válasza:

Alapszabály, hogy spórolni fizetésnapon kell, bármennyi is a fizud. Csinálj bevétel-kiadás tervet minimum 1 évre és szigorúan tartsd is be! Ha ezért fel kell adni ezt, azt, akkor is. Fizunapon tegyél félre akkora %-ot, amekkorát csak tudsz, legalább 15-20 %-át a bevételednek!


Amint megvan a pénzügyi terved kezdj el, élj így. Amennyiben megy, következés kép kitartó vagy, nézz szét a hálózati értékesítő cégek palettáján, így heti 8-10 plusz munkaórával elkezdesz extrát keresni.


Tipp: a bevétel kiadás megtervezésénél rögtön vésd be az első befektetésedet, ez pedig legyen: Robert T. Kyiosaki: Cashflow négyszög c. könyve (2450 Ft)


Hajrá!

2012. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oszd el az 1M-t 18-cal, és havonta tegyél félre annyit. Meglátod, másfél év múlva összejön.
2012. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!