Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dealextrem...

Mi a véleményetek a Dealextreme-ről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokszor vásároltam már ott. Elég hosszú a küldési idő néha, de eddig minden megjött.
2012. márc. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 byosci válasza:
mégis mennyi a küldési idő? 3 hete várom!
2012. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1 hónap körül mindig.
2012. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bobesz77 válasza:

12 nap volt a leggyorsabb szállítás. de vártam már 5 hetet is..

www.csomag-amerikabol.hu/kinai-vasarlas/dealextreme-vasarlas/

itt azt írják 2-3 hét. szerintem inkább 3-4...

2013. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vásároltam pár apróságot onnan, a nagyon kis értékű gagyik egy része nem is működött. A minőségtől elájulva sosem voltam, de néhány dolog ár/érték arányban nagyon jó volt, ez tény. Utángyártott telefon akkut nem vennék többet (nem csak innen, máshonnnan sem).


Több év alatt egyszer volt olyan, hogy jelezni kellett hetek múltán, h nem jött meg a csomag, erre néhány hét múlva megérkezett, talán újraküldték.


Ellenben az utolsó rendelésemnél kb. 3 hónapja, többszöri reklamációmra sem kaptam meg a rendelés összegét. Minimális összeg, nem is éri meg órákat levelezgetni velük róla, de ezk után nem nevezném 100% megbízhatónak a dx.com-ot.

2014. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!