Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A dealextreme.com -on miért...

A dealextreme.com -on miért nem tudok paypallal fizetni?

Figyelt kérdés
Itt olvastam elsőnek a dealextreme.com-ról és nagyon megtetszett. Kosárba raktam néhány terméket, majd mikor fizetni akarok a paypallal nem enged bejelentkezni. Kipróbáltam más böngészőt is de sehol sem. A paypal honlapja beenged, csak innen nem tudok belépni. Olvastam a fórumjaikat keresve eme hiba lehetőségét de nem jöttem rá. Láttam viszont hogy lehet bankkártyával is fizetni de ott meg van egy 20 dolláros limit. nekem meg 23 dollárt kéne fizetnem. Próbálkozzak hétköznap? vagy miért nem tudok erről az oldalról belépve fizetni? Köszönöm a válaszokat előre is, sajnos én nem jövök rá :(
2011. márc. 20. 20:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!