Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki tescóba...

Van itt olyan, aki tescóba dolgozik?

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek, aki tescóban dolgozik, ha van olyan, akkor legyen szíves írjon és válaszolok neki, hogy mivel kapcsolatban szeretnék érdeklődni! "Pü" is jöhet!

2012. márc. 3. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én.
2012. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is.
2012. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rendben, küldtem pü-t.


HA VAN MÉG VALAKI, AKKOR ÍRJON!!!!

2012. márc. 4. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Te jó ég.......
2012. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát igen....
2012. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pff... Ennyit rólatok... Direkt nem véletlenül pü-t küldök, erre meg annyival sem tiszteltek meg, hogy oda írtok vissza?? Kellett nekem pont a társadalom elmaradottjait kifognom... Mondjuk éppen ez a baj ebben az országban, hogy az emberek többsége éppen ilyen, ezek a gazdagok alárendeltjei, a szorgos kis hangyák!! Gyerünk gyerünk, végülis ti vagytok azok, akik még mozgásban tartjátok ezt a gazdaságot...
2012. márc. 4. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy nem akarom kirúgatni magam azért,mert egy vad idegennek elkezdek lopni,ha már magamnak sem tettem meg eddig.De te ezt tudod,hogy nem így van,mert kész tényként leírva állítottad,hogy tudod,hogy mi amúgy is lopunk.Mégis mit vársz?Nem írtam ki elsőre,hogy mi van,csak a válaszod után.
2012. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Látod, és hogy fogod fel? Úgy, hogy miattam csinálnád... hát ebben nagyon tévedsz de inkább hadjuk... Látom te az a fajta vagy, aki vagy kis fiatal diák még, és örül annak a kis zsebpénznek, amit kap, vagy pedig az, aki ebből él és fél, ha ez a munkahelye megszűnik akkor milesz vele!
2012. márc. 4. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Végülis igazad van.Ha nem lesz munkahelyem,akkor max leütlek téged a pénzedért,mert neked van.És láss csodát,mindketten jól jártunk.
2012. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Olyan korlátolt a felfogásod már megbocsájts...!!!
2012. márc. 10. 00:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!