Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki hallott már a team support...

Ki hallott már a team support hun office nevezetű közvetítő cégről?

Figyelt kérdés
Érdekelne, aki már hallott róla vagy a segitségével jutott ki külföldre, hogy mennyire megbizhatóak-e, korrektek-e és hogy nem átverés-e az egész. előre is köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 21. 22:12
 1/3 Szilitoth válasza:

Szia én velük jöttem ki

Nincs velük gondd. A reptéren kellet kicsit sokat várnom, de ennyi

A pénz jó, munka van dögivel a magyar iroda korekt

Kéárdezz nyugodtan

2012. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hello. Erdekelne a dolog, szoval meg tudnad adni az e- mail cimed vagy megmondod a neved es akkor facebookon megkereslek? Koszi.
2012. máj. 8. 11:40
 3/3 exxon válasza:

Teamsupp csalás, vagy hol itt a biznisz?


Teamsupp.co.uk, TS Logistics Ltd., TS Europe Kft.,

és esetleg más, hangzatos név.


Megfogalmazok pár sort, te pedig kedves olvasó(leendő munkavállaló), olvass a sorok között!

Amikor hazajöttem, két dolog jutott eszembe, az egyik a V mint vérbosszú című film, a másik egy összetett cél, amely megakadályozza, hogy szerető magyar édesanyák ne engedjék, hogy gyermekeiket úgy lássák viszont, mint ahogyan akkor engem, az enyém. Neked pedig gyermek akár negyvenes is vagy, ne folyjon verejtéked és ne folyjon véred értelmetlenül, mint ahogyan az enyém.

Hülye voltam...de meg kellett próbálnom... nem volt más választásom, de így utólag legalább egy kicsit okosabban illethetem magam ezzel a jelzővel.

... akkor egy pár gondolat, kérdés:

Kivel mész?... hová mész?... mit csinálsz?...(Őket ne kérdezd, mert nem tudják pontosan, azt hiszik, hogy tudják, de nem... két napot nem bírnának ki illetve, mint order picker talán húznák, húzták egy darabig, de ahova te mész, ott Ők biztosan nem jártak.)...kinek utalsz pénzt?... egyáltalán ki a fene az a Davison Paul a szerződésen?

Szállás - sok szállásuk van (jó nekik), amit azonnal dupla pénzért bérelhetsz, illetve vonják le a fizetésedből...sok helyen nem, hogy mosógépet, mikrót, de villanykörtét se keress!

Ennyi pénzért a hülyének (is megéri)!

Teamsupp és kedves magyar toborzó iroda! Hol itt a biznisz?...

Munka és körülmények - 500 srácból, magyarok, litvánok, lengyelek... hozzávetőlegesen 5 srác marad pár hónapig ezeken a munkahelyeken...5 magyart én is ismertem. A nagyon kemény szó, nem illik a munkára, mert az sajnos embertelen... sok embert láttam kidőlni ( szó szerint 2 embert elájulni is, ilyenkor GO HOME, MENJ HAZA!).

Most ne hidd azt, hogy te erősebb vagy és bárkivel felveszed a versenyt, mert ugyanabba a hibába esel, amelybe én. A fórumokon azt olvastam, hogy sok munkahelyen, a lengyelek és a litvánok diktálják a tempót. Arra gondoltam, mit nekem bárki, vagyok olyan erős mint bármelyik, ha Ő bírja lengyel, vagy litván, én is bírom.

Aztán meglett az igazság, ezeknél a cégeknél tényleg ők diktálják a tempót, csak éppen targoncáról.

Hidd el! Megvilágosodott minden...azóta tudom milyen, amikor úgy érzed, a saját izmaid tépnek szét... az ujjaid, a bokád már kétszeresére dagad... esténként értelmetlenül nézed a csuklód az erőltetett lábaid és látod a látványt, de nem hiszed el, hogy az a valami a sajátod.

Ha jókor érkezel esetleg éppen kikészítettek előtted egy pár embert és netalán szükségük van rád, berendezkedhetsz 3-4 hónapra.

Vagy éppen pang egy kicsit az utánpótlás, talán nem szakítanak meg rögtön az elején és dolgozhatsz, bekerülhetsz egy műszakba.

Lehetsz az 500-ból az 5 között, de kiszolgáltatott maradsz akkor is!

Minden reggel aláírás, nincs állandó létszám.

Aki túlélte az előző napot és reggel hatkor ott van, aláír. Hidd el! Sokan írtak már ezeken a helyeken alá.

Mi lehet azokkal akik, mondjuk csak két vagy három hétig bírják? Mi lehet azokkal, akik csak egy-két napig?

Mi lehet azzal a rengeteg fiatallal?

Hol lehet a lakások kaucióira befizetett pénzük, vagy esetleg az addig ledolgozott munkadíjuk?

Teamsupp és kedves magyar toborzó iroda! Hol itt a biznisz?...

Business - egyáltalán megéri a teamsupp-nak, hogy folyamatos munkaviszonyt biztosítson a fiataloknak?

Minek?... hiszen az emberek folyamatosan forognak (ez ám a szuper, hiszen a toborzott országokból ömlik a munkaerő, ömlik a hús), a cég havi óraszáma folyamatosan megvan, sápot levonni, van miből, tehát ha a kauciót és a ki nem fizetett rengeteg munkaórát is lenyelhetik, az főnyeremény.

Ez a munka alkalmas erre a "kis" többletbevételre,a Teamsupp-al kapcsolatban álló cégek, finoman szólva könnyen teremtenek erre lehetőséget.

Forogjon az az ember!

Teamsupp és kedves magyar toborzó iroda! Hol itt a biznisz?...

480 ember - állandóan ezt hangoztatják... Ők, a gépezet, pillanatnyilag ennyi embernek biztosítanak munkalehetőséget. Ok, köszönjük! Tehát van itt egy gépezet, amely 480 embernek biztosít korrekt munkalehetőséget. Ha ez így van, minek két országban(előzőekben három ország)is folyamatos toborzóiroda. 480 emberből adott idő alatt mennyi cserélődhet le? Mennyi az, ami ezeknek az irodáknak a működését indokolttá teheti. Tényleg!... Hány ember préselődhet át, ezeken a gépezeteken?

És mennyi lehet a veszteségük( másik oldalon nyereség)összesen?

Nem találtam azt az algoritmust, amely erre választ adhatna.

De találtam egy változót,és egy értéket:

teamsupp = csalás;

Itt nem 480 emberről van szó, sokkal de sokkal több!

Teamsupp és kedves magyar toborzó iroda! Hol itt a biznisz?...

A magyar iroda - Sz.Tamás, K. László, G. Zsolt, TS Europe Kft.

Amikor hazajöttem és csak a V mint vérbosszú című lila

köd ült az elmémre, arra gondoltam, hogy regenerálódás után, legalább az egyikük fenekét példásan szét fogom rúgni.

Szerencséjükre manapság folyamatosan változom, csiszolódom (ez nekik nagyon jó hír).

Persze remélem, hogy nem mindenki lesz mindig ilyen kifinomult, mint én.

Szívből remélem, hogy egyszer valaki az én verejtékemet, az én véremet, az én felesleges, kétségbeesett telefonjaim, és az általam elnézett (nagyon) pimasz bánásmódot is megfizetteti velük.


ps...

ha neked is problémád van ezzel a céggel (teamsupp; teamsupport, teamsupp.co.uk), ne hagyd magad!

ha nem fizettek neked, ne hagyd magad!

ha több hónapja hitegetnek, ne hagyd magad!

ha a magyar iroda passzolja a problémád, ne hagyd magad!

Ezeket az embereket megtalálod a neten, megtalálod facebookon.

Ha elhiszed, hogy nem tudják, mi folyik körülöttük (magyar iroda),tévedsz! A gépezet működésével kapcsolatban mindent tudnak.

Velük kötöttél szerződést, ezért ne hagyd magad!



most még csak anonymus...(ez pedig a rossz hír)...

2012. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!