Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán, tesz-veszen 1 ft-os...

Vaterán, tesz-veszen 1 ft-os aukciónál, miért számláz nekem ki az oldal a végleges eladási ár után jutalékot?

Figyelt kérdés

Eladtam 200 ft-ért egy nadrágot,nálam majd nem minden 1ft-os kikiáltási áron van.Erre ma kaptam számlát.352 ft-ról,hogy ezt+azt eladtam.Ha 1ft volt a kikiáltási ár,mire fő ?Valamit nem értettem,még friss vok eladási téren :/

Hogyan tudom megcsinálni az eladásaim,hogy ne kelljen már fizetnem ,pláne,ha jóval bolti ár alatt adok mindent!???

Válaszokat előre köszönöm!


2012. febr. 21. 09:07
1 2
 11/13 tetro ***** válasza:
Az elmúlt években használtam magam is a Vaterát. Soha semmilyen ajánlott levelet nem kaptam tőlük. Egy biztos, az hogy elfogadod a feltételeket, nem minősül szerződésnek. Ennyi erővel bárkinek a nevére köthetnék az interneten milliós szerződéseket az adataival, aztán perelhetnék őt...
2012. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De valahogy teljes jogú felsználóva kell válnod, hogy eladhass. És ha teljes jogú felhasználó vagy, akkor a vatera tudja, hogy valós adatokat adtál meg. Akkor pénzt utaltál, vagy mit csináltál? Mert én 2005-ben regisztráltam és akkor még levelet küldtek.
2012. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tetro ***** válasza:
ez egy nagyon régi regisztráció. akkor még nem kellett utalni sem, és semmilyen levél nem jött. de ha jött volna levél, egy ajánlott levél magában akkor sem minősül szerződésnek. hiszen küldhetnének csak egy üres borítékot is.
2012. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!