Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan fizessem vissza a...

Hogyan fizessem vissza a diákhitelt, ha nincs munkám?

Figyelt kérdés

És ne gyertek nekem azzal, hogy fel sem kellett volna venni!

(Mert akkor nem tudtam volna fizetni a kollégium havi díját.)


Nincs munkám, mert nincs munka. Még közmunka sincs.


2012. febr. 6. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg azzal segítenél, ha megírnád, milyen sulit végeztél és mihez értesz.


Én nem hordok le senkit a diákhitel miatt. Sokszor csak ez az egy út van. Elmehetsz tanulás helyett dolgozni, de akkor meg még annyira sem vesznek fel, ha nincs diplomád.


Munkaügyi központban próbálkoztál már? Miket tettél? (Ne érts félre, nem kritika, csak pályakezdőként lehet, hogy sok minden eszedbe sem jut!)

2012. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elektronikus grafikusi végzettségem van, sajnos, ahol élek ott viszont csak péket meg lakatost keresnek.
2012. febr. 6. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Akárhogy, de fizesd! Sokkal könnyebb 5 ezreket kiadni, mint megvárni, hogy felgyűljön a tartozás, mert akkor ezek nem cicóznak, kiadják egy behajtó cégnek, és hatalmasra nő a hiteled. Kérj kölcsön szülőtől, baráttól, akármi, most még ez nem kezelhetetlen összeg, de ha nem fizeted, igen hamar azzá válik.
2012. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint nem Budapesten élsz... Érdemes lenne akkor felköltöznöd valahogy, mert itt azért diplomásként sokkalta több lehetőséged van.


Voltál munkaügyi központban? Mert mint pályakezdő, kaphatsz start kártyát, azt szokták szeretni a munkáltatók, mert valami kedvezményeket kapnak miatta.


Nekem van egy grafikus haverom, ő otthon dolgozik, nem cégnél. Ilyesmiben kellene gondolkodnod.

2012. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!