Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bérpótló juttatás kevesebb lett?

Bérpótló juttatás kevesebb lett?

Figyelt kérdés
Eddig kaptam 28ezret, most csak 22ezret utaltak... nem értem miért, senki nem szólt hogy kevesebb lesz.

2012. febr. 3. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

ja, egy darab értesítőt nem tudtak kiküldeni...gáz :/


2012 január 1-től lépett érvénybe, én is csak innen tudtam meg

2012. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kellett hogy kapj egy tértivevényes levelet még a múlt hónapban, hogy 2012. januárjától csak az öregkori nyugdíjminimum 80%-a jár.
2012. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csibexke ***** válasza:
igen mi is kaptunk,hogy vmi törvény miatt levitték 22.800 ra. hát mondom faca,hogy a semmiböl 6000 et levonnak....
2012. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát marha jó... több hajléktalant akarnak Magyarországra vagy mi a fene?
2012. febr. 3. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolkodnak, ahogy az emberek többsége: ingyenélőknek tartják azokat, akik BPJ-t, vagy más segélyt kapnak. Ezzel akarják őket a munkára ösztönözni.

Mondjuk csak egy hónapig keresgélne valamelyikük egy átlag szakmával, diploma nélkül, egyedülálló szülőként egy kisgyerekkel: gyorsan rájönne hogy a próbálkozás simán megfelel egy lehetetlen küldetésnek....

2012. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De azért van pofájuk továbbra is 30 napot megkövetelni a kevesebb pénzért cserébe, a jól keresők zsebét meg a bérpótlósoktol elvett pénzből is tömik, meg ki tudja még hány felesleges dologra költik.
2012. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!