Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki? Ismeritek a...

Ismeri valaki? Ismeritek a tőzsde programokat?

Figyelt kérdés
Tudna valaki valamit mondani nekem az online tőzsde oldalkáról illetve progikról? Mire gondolok? pl..: leszedek egy online tőzsde programot és elkezdek kereskedni akkor ha nyereségem van mennyit kell az oldalnak adjak? mert van több ilyen progim is pl.: Plus500-as de nem magyar a tájékoztató és nem akarok csak úgy bele vágni a dologba előtte jó lenne tájékozódni..

2012. febr. 1. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Elmész egy könyvtárba.

2. Odamész a gazdasági könyvek polcához.

3. Kiveszel egy tőzsdével foglalkozó könyvet.

4. Megismétled az első három lépést legalább 5 alkalommal.

5. Elkezdesz olvasni a neten anyagokat.

6. Regisztrálsz egy demó számlát.

7. Három hónapig ismerkedsz több brókerrel.

8. Elkezdesz élőben kereskedni.


Ez a menete, nem az hogy itt megkérdezem és holnaptól milliomos vagyok...

2012. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezt csinálom már egy ideje,

és most jutottam oda hogy live-ba csináljam. .csak ugye nem tudom melyik progi biztonságos és biztos hogy ki fizetnek.....

értem én hogy nem lehet egyik napról a másikra milliomos lenni. főleg kis pénzel .de naponta, kétnaponta 7-15ezret össze tudok szedni és. ez a 22ezres szocíális mellé elég jó


ja igen kösz a választ üdv.

2012. febr. 2. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!